Anna Mucha topless!

Anna Mucha lubi szokować i ewidentnie nie boi się nagości. Wielokrotnie pokazywała swoje ciało publicznie, czy to na łamach prasy czy za pośrednictwem mediów społecznościowych. Kuse kreacje odkrywające wdzięki to stały element stylu aktorki. Nic w tym dziwnego, skoro Mucha ma rzeczywiście czym się pochwalić. Tym razem również nie zawiodła swoich fanów. Celebrytka opublikowała gorącą fotorelację z wypoczuku na wakacjach, przy okazji pokazując skrawek ciała.

Anna Mucha zdecydowała się na relaks w basenie, w którym zajada się pysznym włoskim deserem. Jednak to nie tiramisu i ekstrwagancki kapelusz z dużym rondem na głowie celebrytki przykuł największą uwagę. Internauci zainteresowali się dodanymi na fotogafii obrazkami kaczuszek, które zasłaniają odkryte w rzeczywistości piersi aktorki. Mucha bowiem pozuje do zdjęcia topless, nie nakładając na siebie góry od kostiumu kąpielowego.

W komentarzach pod postem pojawiło się mnóstwo miłych słów skierowanych w stronę Anny. Fani nie mogli wyjść z zachwytu, podziwiając nieziemską figurę swojej ulubienicy.

A jak Wam się podoba Mucha w takim wydaniu?

Anna Mucha
Anna Mucha
Anna Mucha

To również może Cię zainteresować: KRAKÓW. STRAŻACY WYCIĄGNĘLI LEŻĄCEGO W ROWIE MELIORACYJNYM MĘŻCZYZNĘ. CO SIĘ STAŁO

Zobacz także: STECZKOWSKA SZALEJE NA SCENIE W OPOLU. JEJ KREACJA ZASKOCZYŁA WIDZÓW