Wczoraj, podczas 57. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, po raz kolejny mogliśmy oglądać polskie gwiazdy wykonujące swoje największe przeboje na scenie. Wśród nich pojawiła się Justyna Steczkowska, jedna z najbardziej utalentowanych wokalistek w Polsce.

Lata mijają, Steczkowska nadal w formie

Piosenkarka zadebiutowała w 1994 roku udziałem w programie "Szansa na sukces". W kolejnych latach udało jej się stworzyć przeboje, które na zawsze zapadły Polakom w pamięć. Jakiś czas temu, w 2007 roku, dowiodła także swoich umiejętności tanecznych na parkiecie programu TVN "Taniec z gwiazdami", który według niektórych widzów powinna wygrać - ostatecznie zajęła jednak drugie miejsce, wraz ze swoim partnerem Stefano Terrazzino. Podczas tegorocznego festiwalu w Opolu postanowiła zaprezentować na scenie wszystkie swoje talenty.

Krecja wokalistki wprawiła widzów w osłupienie
Krecja wokalistki wprawiła widzów w osłupienie

Nietypowy występ piosenkarki

Dawno niewidziana na koncertach artystka, wczoraj wykonała na opolskiej scenie wszystkie swoje największe przeboje. Nikt nie spodziewał się jednak, że znana ze swojego zamiłowania do mrocznych kreacji Steczkowska postawi na tak odważny strój. Wokalistka wykonywała takie hity jak "Dziewczyna szamana" wystrojona w bardzo skąpą, lśniącą sukienkę oraz blond perukę, wykonując seksowne ruchy w otoczeniu grupy tancerzy.

Choreografia była zdecydowanie jednym z najjaśniejszych elementów show - wymyślny, energiczny taniec Steczkowskiej i jej tancerzy sprawił widzów zgromadzonych przed telewizorami w nie lada uciechę.

Steczkowska pozuje ze statuetką (Instagram)
Steczkowska pozuje ze statuetką (Instagram)

Ponadto, wokalistka w Opolu obchodziła 25-lecie swojej kariery muzycznej, za co przyznana została jej wyjątkowa statuetka. Po występie gwiazda nie kryła znakomitego humoru.

Zobacz także: Krzysztof Zalewski pochwalił się swoją partnerką. Internauci są zachwyceni, nie mogą się napatrzeć

Jak informował portal Życie: Gdańsk. Wstrzymano lot do Grecji. Kobieta przyznała na pokładzie, że jest zakażona

Pisaliśmy również o: Złodziej wpadł w policyjną zasadzkę. Skuteczna akcja stołecznych policjantów