Krzysztof Zalewski – muzyk młodego pokolenia właśnie opublikował w swoich mediach społecznościowych fotografię z partnerką! Internauci są zachwyceni! Wprost nie mogą napatrzeć się na kobietę! Kim jest wybranka serca piosenkarza?

Krzysztof Zalewski - polski piosenkarz, multiinstrumentalista, kompozytor oraz autor tekstów znany jest głównie młodemu pokoleniu, gdyż jego kariera muzyczna rozpoczęła się zaledwie kilka lat temu. Mężczyzna z wykształcenia jest dziennikarzem, jednak swoją karierę poświęcił muzyce.

W roku 2002 wziął udział w popularnym wówczas programie rozrywkowym „Idol”, w którym zajął pierwsze miejsce.

Krzysztof Zalewski zaczął stawać się coraz bardziej popularny w roku 2013, kiedy to grywał jako instrumentalista w zespołach takich jak Hey czy Brodka.

W kolejnych latach jego popularność nieustannie rosła – przyczynił się do tego między innymi udział w popularnej serii wydarzeń kulturalnych organizowanych przez firmę Żywiec „Męskie Granie”.

Ostatnio muzyk pochwalił się w sieci swoją partnerką!

Krzysztof Zalewski ostatnio opublikował na swoim Instagramie zaskakującą fotografię ze swoją narzeczoną! Internauci wprost nie mogą się napatrzeć! Są zachwyceni!

- Moja Ola i ja. Na urodzinach Natalii Przybysz dzieci zrobiły kącik z mejkapem. Obowiązkowy. Ja dostałem "czakram korony", bo -jak zauważyła córka Natalii Aniela -"jestem jakiś taki niepewny". Kolorowo się miejcie! - podpisał fotografię.

Jak wiadomo, kobieta jest menadżerką Moniki Brodki.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: NA SYNA ZENKA MARTYNIUKA SPADŁA MOCNA KRYTYKA ZE STRONY GWIAZDY TVN. TO, CO POWIEDZIAŁ TO DLA DANIELA PRAWDZIWY LODOWATY PRYSZNIC

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: BYŁA NA SAMYM SZCZYCIE, GDY NAGLE ROZPŁYNĘŁA SIĘ W POWIETRZU. CO STAŁO SIĘ Z EWĄ KRZYŻEWSKĄ, GWIAZDĄ PRL-U OKRZYKNIĘTĄ „POLSKĄ SOFIĄ LOREN”

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: JANUSZ KORWIN-MIKKE ZASKOCZYŁ PODCZAS WIELKIEJ UROCZYSTOŚCI. TO, CO ZAŁOŻYŁA JEGO ZNACZNIE MŁODSZA ŻONA PRZECHODZI POJĘCIE, TO NIESAMOWITE