Jak podaje portal "Plejada", choć Małgorzta Rozenek niedawno została mamą, ale już z niecierpliwością odlicza dni, kiedy będzie mogła wrócić do pracy. "Perfekcyjna pani domu" zapewniła swoich fanów, że już niebawem będą ją mogli zobaczyć w nowym projekcie.

Małgorzata Rozenek rusza z nowym projektem

Niewątpliwie mały Henio jest oczkiem w głowie zarówo Małgorzaty Rozenek, jak i Radka Majdana. Para długo starała się o wspólnego potomka i kiedy zaczęła ich opuszczać nadzieja wydarzył się cud. Chłopczyk przyszedł na świat w czerwcu tego roku, ale jego mama nie planowała długiego odpoczynku od aktywności zawodowej.

Małgorzatę Rozenek widywano m.in. na planie kolejnego sezonu programu "Projekt Lady". Jak się okazuje jednak prawdziwy natłok pracy jest jeszcze przed nią. Gwiazda zdradziła fanom, że już niebawem ruszy nowy projekt z jej udziałem.

Instagram/m_rozenek

Pożegnanie lata, powitanie pracy

We wpisie w mediach społecznościowych Małgorzata Rozenek-Majdan podsumowała wakayjne miesiące. "Dzień dobry, tak pożegnaliśmy lato, inne niż wszystkie nie tylko przez pandemię, ale dla nas przede wszystkim przez pojawienie się Henrysia. Zaczęła się szkoła, której chłopcy po prostu nie mogli się doczekać. Wszyscy jesteśmy gotowi na nowe wyzwania, a tych tej jesieni nie zabraknie" - napisała.

W dalszej części wpisu pochwaliła się fanom, że stoi przed nią wiele zawodowych wyzwań, w tym udział w nowym projekcie. "Już niedługo wchodzę na plan czegoś szczególnego. Czeka mnie parę rewelacyjnych sesji, dwie kampanie, a to wszystko już za chwilę. Czy zlinczujecie mnie jeżeli powiem, że kocham swoje życie i kocham swoją pracę? Najlepszego kochani, to będzie wyjątkowa jesień" - zapewniła.

Czekacie na powrót Małgorzaty Rozenek-Majdan na ekrany?

To też może cię zainteresować: Kinga Rusin już poza TVN, zakończyła pracę dla stacji. Co z jej przyjaźnią z Piotrem Kraśko, czy przetrwa próbę czasu

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Szczepionki przeciwko grypie znikają z aptek. Czy może ich zabraknąć

O tym się mówi: Kolejny sekret znanej pary wyszedł na jaw. Co jeszcze ukrywają Meghan Markle i Harry