Od kiedy Meghan Markle i Harry postanowili zrzec się obowiązków związanych z byciem członkami rodziny królewskiej media nieustannie obserwują ich każdy krok. Ostatnio ukazała się nawet biografia pary.

Biografia ukazuje prawdę na temat pary!

Jak podaje portal Pomponik, to właśnie w nowej książce opisane zostały relacje pomiędzy małżonkami, a rodziną królewską. Jak się okazuje był to powód do jeszcze większego zaognienia konfliktu.

To jednak nie koniec nowinek, które można przeczytać w biografii. Jak się okazuje, został tam ujawniony temat zaciekłej rozmowy, jaką Meghan i Harry przeprowadzili zaraz po ceremonii zaślubin.

Fani pary doskonale pamiętają, że kiedy Meghan i Harry wyszli z kaplicy św. Jerzego znajdującej się w zamku Windsor wsiedli do dorożki, aby przejechać wzdłuż rozradowanych poddanych, odbyli bardzo gorącą rozmowę. O co chodziło?

Czzego dotyczyła zaciekła rozmowa młodego małżeństwa?

Jak podaje biografia pary, małżonkowie rozmawiali na temat ubrania Harry’ego! Książe był przekonany, że coś stało się z jego garniturem, jednak podczas ślubu nie mógł tego sprawdzić. Obawiał się, że mógł źle wyglądać, a przy okazji nieco się ośmieszyć.

Oddana żona dokładnie lecz zarazem dyskretnie sprawdziła, czy z mundurem jej męża wszystko jest w porządku. Okazało się, że Harry nie ma powodów do obaw, a jego zdenerwowanie swoim wyglądem było zupełnie niepotrzebne!

Nie ulega wątpliwości, że oboje byli niesamowicie zestresowani podczas całej uroczystości zaślubin. Nie można się temu dziwić, każdej młodej parze towarzyszy ogromny stres, a na nich były dodatkowo zwrócone były na nich oczy niemal całego świata!

Jak informował portal "Życie": KOLEJNI PODRÓŻNI KORZYSTAJĄCY Z USŁUG PKP I PKS ZAKAŻENI KORONAWIRUSEM? SANEPID APELUJE

Przypomnij sobie: CZY TO POCZĄTEK POWAŻNYCH KŁOPOTÓW? NAUCZYCIELE JEDNEGO Z POLSKICH LICEÓW ZOSTALI SKIEROWANI NA KWARANTANNĘ

Portal "Życie" pisał również: PANDEMIA KORONAWIRUSA WYMUSIŁA NA NAS KOLEJNE ZMIANY? POLACY NIE BĘDĄ ZADOWOLENI Z NOWYCH OBOSTRZEŃ, KTÓRE JUŻ WKRÓTCE ZOSTANĄ WCIELONE W ŻYCIE