Jak podaje portal "Lelum", po rezygnacji Piotra Kraśki z pełnienia funkcji gospodarza TVN-owskiej śniadaniówki decyzję o odejściu podjęła również jego wieloletnia programowa partnerka, Kinga Rusin. Ten duet prowadzących świetnie spisywał się na antenie "Dzień Dobry TVN", jednak dziennikarze postanowili spełniać sięna innych płaszczyznach życia zawodowego. Piotr dołączył do ekipy Faktów, natomiast Kinga zajmie się założoną przez siebie i świetnie prosperującą firmą kosmetyczną. Jak widać, może liczyć na wsparcie koleżanek po fachu.

Kinga Rusin/screen Instagram @kingarusin
Kinga Rusin/screen Instagram @kingarusin

Magda Mołek, która niegdyś również prowadziła popularną śniadaniówkę, wysłała do Rusin smsa od razu po tym, jak media obiegła informacja o odejściu dziennikarki z programu. Treść wiadomości była bardzo motywująca, ale też zaskakująca. Mołek nie zamierzała użalać się nad decyzją Kingi. Pogratulowała nawet odwagi.

Napisałam do Kingi SMS-a i napisałam na Instagramie, że życzę jej lekkiego i wspaniałego życia po Dzień Dobry TVN. Kinga była ostatnią osobą z tego pierwszego grona prowadzących, po tym jak odeszłam ja i Marcin w zeszłym roku. Wobec czego dla niej to jest nowy moment. Ale Kinga jest bizneswomen, jest zajęta też swoją świetnie rozwijającą się firmą. Magda Mołek

Magda Mołek/screen YouTube @TVN
Magda Mołek/screen YouTube @TVN

To również może Cię zainteresować: ZIGNOROWANIE TYCH SNÓW MOŻE MIEĆ NIEPRZYJEMNE KONSEKWENCJE. O CO CHODZI

Zobacz także: MARCELINA ZAWADZKA POPŁAKAŁA SIĘ NA WIZJI. W "PYTANIU NA ŚNIADANIE" NIE ZABRAKŁO WZRUSZEŃ