Nasze godziny na jawie mogą być spędzane na marzeniach o wygranej w loterii lub uzyskaniu promocji, ale kiedy naród drzemie, śnimy o bardziej dziwacznych i przerażających rzeczach. Jesteśmy zajęci snami o upadku, uduszeniu się, a nawet byciu nago w miejscach publicznych. Jeśli jesteś osobą, która pamięta swoje sny, skrupulatnie je analizuj, aby mieć większą szansę na uniknięcie kłopotów.

Umieranie lub zachorowanie

Trwanie w bolesnym śnie, w którym widzisz siebie umierającego, jest niesamowicie przygnębiające. Koszmary ze śmiercią mają wiele przyczyn, począwszy od przetwarzania lęków przed śmiercią i przekonań na temat śmiertelności, po bardziej pozytywne motywy pozwalające umrzeć starym postawom i zachowaniom, aby zrobić miejsce na narodziny nowych i lepszych sposobów.

Klęski żywiołowe

Sny związane z kryzysami środowiskowymi wskazują, że martwisz się, że coś wydarzy się w przyszłości. Zjawiska naturalne są nieprzewidywalne, co sugeruje, że możesz czuć się poza kontrolą. Ten powszechny motyw koszmaru może odzwierciedlać lęki i uczucia bycia całkowicie przytłoczonym nieuniknionym atakiem, trąba powietrzna.

Spadanie

Jest szansa, że ​​większość ludzi to przeżyła - upadasz i nagle budzisz się gwałtownie, zanim uderzysz o ziemię. Chociaż może przyspieszyć bicie serca i wpaść w panikę, nie ma się o co martwić tak bardzo, jak mogłoby się wydawać. Kieruj się tym, co stało się przyczyną upadku. Jeśli odpuścisz krawędź klifu, powinieneś przyjrzeć się temu, z czego odpuszczasz w swoim życiu; jeśli ziemia rozpadła się pod twoimi stopami, spójrz, co zmienia się w twoim życiu.

Bycie nagim w miejscach publicznych

Znalezienie się w miejscu publicznym zupełnie nago jest czymś, czego wszyscy się boimy. Śnienie o błądzeniu w "stroju Adama i Ewy", choć potencjalnie zabawna opowieść do opowiedzenia znajomym, jest w rzeczywistości oznaką czegoś głębszego. Może to oznaczać, że nie czujesz się komfortowo we własnej skórze i możesz walczyć z pewnością siebie i poczuciem własnej wartości.

Jakie masz koszmary? Znasz ich przyczyny i znaczenie?

O tym się mówi: Agnieszka Woźniak-Starak znowu cieszy się luksusowym życiem. Wdowa po milionerze pierwszą rocznicę jego odejścia ma już za sobą

Zerknij: Kilka Wskazówek, Jak Się Zorganizować W Nowej Rzeczywistości Pracy W Domu. Stan Epidemiczny W Polsce Trwa