20 lat, tysiące odcinków, dziesiątki aktorów, 13 sezonów, setki wątków większych i mniejszych, miłości, śluby, narodziny dzieci, śmierć, pogrzeby, zdrady, rozwody, wątki kryminalne – to właśnie stało się udziałem Polaków, którzy wciąż w formie wielomilionowej widowni zasiadają przed telewizorami, aby obejrzeć na antenie Telewizyjnej Dwójki kolejny odcinek losów rodziny Mostowiaków, która przez lata rozrosła się do ogromnych rozmiarów.

Okazuje się, że telenowela właśnie we wtorek 25 sierpnia obchodzi dokładnie 20. urodziny – wtedy na planie telenoweli, która wkrótce okazała się być wielkim hitem Telewizji Polskiej padł pierwszy klaps.

Wkrótce później, serial w formie kilku pilotażowych odcinków trafił na antenę wziął niemal szturmem serca polskiej widowni, stając w szranki o oglądalność obok takich hitów jak „Klan” czy „Złotopolscy”. Gdy tego drugiego serialu od lat nie zobaczymy na antenie TVP 2, a losy „Klanu” ważą się to nic nie zapowiada, aby „M jak Miłość” miało kiedykolwiek zejść z anteny!

25 sierpnia minęło 20 lat od pierwszego klapsa na planie „M jak Miłość”! Fani wspominają pierwsze odcinki serialu

Choć wielu głównych bohaterów telenoweli już nie ma – Witold Pyrkosz zmarł kilka lat temu, Kacper Kuszewski odszedł, by realizować inne projekty i zerwać z wizerunkiem Marka Mostowiaka, Joanna Koroniewska zrezygnowała z roli Małgosi blisko dekadę temu, tak samo jak Małgorzata Kożuchowska definitywnie rozstała się z Hanką – to wciąż początkowe epizody „M jak Miłość” wywołują łzę wzruszenia i nostalgii wśród widzów serialu.

Kto pamięta jeszcze krnąbrnego Marka Mostowiaka, który sprawiał Barbarze i Lucjanowi same problemy? Małgosię, która konsekwentnie dążyła do zostanie architektem, a weszła w romans ze swoim wykładowcą? Marysię, która nagle odkryła, że jej biologicznym nie jest Lucjan a Zenon Łagoda, pierwsza miłość jej matki, a także to, że ma przyrodniego brata, Michała?

Produkcja „M jak Miłość” postanowiła przypomnieć kilka migawek z pierwszych odcinków serialu w formie galerii zdjęć. Można ją zobaczyć na Instagramie i Facebooku!

25 sierpnia 2000 roku... czyli dokładnie 20 lat temu, rozpoczęliśmy zdjęcia do pierwszych odcinków naszego serialu ❤️ 20 lat minęło jak jeden dzień! Dziękujemy, że jesteście z nami ❤️

Posted by M jak miłość on Tuesday, August 25, 2020

fot. Instagram @mjakmilosc.official

Jak informował portal "Życie": CÓRKA NATALII KUKULSKIEJ ZAMIERZA IŚĆ W ŚLADY SWOJEJ MAMY I BABCI, ANNY JANTAR? WOKALISTKA MARTWI SIĘ PRZYSZŁOŚĆ SWOICH DZIECI

Przypomnij sobie: NIEBYWALE ODWAŻNE ZDJĘCIE ALEKSANDRY KWAŚNIEWSKIEJ WŁAŚNIE TRAFIŁO DO SIECI. INTERNAUCI NIE MOGĄ SIĘ NAPATRZEĆ, SĄ ZACHWYCENI

Portal "Życie" pisał również: KSIĘŻNA KATE MIDDLETON PRZYŁAPANA PRZEZ PAPARAZZI PODCZAS NIEOFICJALNEGO WYJŚCIA Z PAŁACU. KOBIETA SPĘDZAŁA CZAS Z NAJMŁODSZYM SYNEM