Wiadomo już, że do „Rolnika szuka żony”, którego nowa edycja została zapowiedziana na 6 września w TVP 1 dostało się pięć osób – czterech panów i jedna kobieta, którzy chcąc pozostać na wsi i wciąż będąc rolnikiem głęboko pragną się zakochać i stworzyć rodzinę.

Wiadomo jednak, że w obecnych czasach jest o to niezwykle trudno, szczególnie na wsi, gdzie okazji do poznania nowych osób nie ma zbyt wiele, a z pewnością nie masz tak szerokich możliwości matrymonialnych jak w dużych miastach.

Serwisowi Plejada udało się ustalić, kto tym razem zakwalifikował się do programu i kto będzie szukać drugiej połówki wśród zaproszonych na własne gospodarstwo kobiet i mężczyzn. Co ciekawe, wśród tych osób jest uczestnik programu „Wyspa przetrwania”, emitowanego w 2017 roku w stacji Polsat.

„Rolnik szuka żony 7”: kto wystąpi w programie i będzie szukał miłości?

Wiadomo, że jest to pięć osób – czterech rolników i jedna rolniczka. 26-letnia Magdalena z Wielkopolski, blondwłosa rolniczka wraz bratem o rodzicami prowadzi gospodarstwo, które produkuje zboża, kukurydzę i ziemniaki. To otwarta osoba, towarzyska i komunikatywna, jednak ma za sobą trudne chwile: zaliczyła nieudane małżeństwo.

Chciałaby poznać wartościowego i dobrego człowieka (marzy się jej brunet w podobnym wieku), z którym chciałaby mieć pełną rodzinę. Nie wyklucza pana z dziećmi.

fot. Instagram @rolnikszukazonytvp

Kolejny uczestnik to 38-letni farmer Paweł, znany doskonale wielu osobom z „Wyspy przetrwania” emitowanej w stacji Polsat, a także Internetu, gdyż prowadzi kanał na YouTube i konto na Instagramie. Był podróżnikiem przez wiele lat, a w końcu zdecydował się – po zobaczeniu w Danii stada krów szkockich – na powrót do Polski i rozpoczęcie hodowli na Dolnym Śląsku.

Jest otwartym człowiekiem, uwielbiającym sport – trenował lekkoatletykę, dziś bierze udział w maratonach. Chce postawić dom i mieć troje dzieci. Jego ideałem jest szczupła, wysportowana dziewczyna, pełna dobrej energii, która chciałaby się do niego przeprowadzić.

fot. Instagram @rolnikszukazonytvp

Do „Rolnika…” zakwalifikował się również 29-letni Dawid z Wielkopolski, a gospodarstwo prowadzi z rodzicami. Uwielbia nowe technologie i wciąż modernizuje gospodarstwo. To wrażliwy i ciepły człowiek, skory do pomocy innym – działa jako naczelnik lokalnej OSP, ale brakuje mu drugiej połowy.

Wiele lat temu doznał wielkiego zawodu miłosnego i nie potrafił przez lata otworzyć się na inną kobietę. Chciałby, aby jego partnerka miała poczucie humoru, była otwarta, miała w sobie dużo energii i kochała taniec. Dawid pragnie ślubu kościelnego, gdyż jest wychowany w katolickiej rodzinie.

fot. Instagram @rolnikszukazonytvp

Dojrzałe panie również mogą wziąć udział w nowej edycji „Rolbika” za sprawą 66-letniego Józefa, wdowca od 16 lat. Żona rolnika zmarła niedługo po wykryciu u niej guza. Mężczyzna zajął się rolą na emeryturze, jest sadownikiem i zakochał się w pszczelarstwie.

Przyznaje, że często był wykorzystywany, a zależy mu na tym, by jego partnerka była osobą zadbaną, dobrą, delikatną i młodszą od niego. Sam również dba o siebie i swoje zdrowie. Dla kobiety jest w stanie zrobić wszystko!

fot. Instagram @rolnikszukazonytvp

Ostatnio z uczestników to 31-letni Maciej, który właśnie kończy doktorat na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym. Prowadzi dziś liczące 60 hektarów gospodarstwo, które odziedziczył. Marzy, by zostać tatą i z wielką przyjemnością będzie dzielił opiekę nad dziećmi po równo.

Chciałby, aby jego wybranka akceptowała fakt, że jest i będzie rolnikiem, co wiąże się z życiem na wsi. Będzie miło, jeśli zainteresuje się nim młodsza o maksymalnie 6 lat szczupła i uśmiechnięta brunetka. Chciałby, aby jego wybranka odznaczała się dobrocią, inteligencją i spontanicznością.

fot. Instagram @rolnikszukazonytvp

Jak informował portal "Życie": CÓRKA NATALII KUKULSKIEJ ZAMIERZA IŚĆ W ŚLADY SWOJEJ MAMY I BABCI, ANNY JANTAR? WOKALISTKA MARTWI SIĘ PRZYSZŁOŚĆ SWOICH DZIECI

Przypomnij sobie: NIEBYWALE ODWAŻNE ZDJĘCIE ALEKSANDRY KWAŚNIEWSKIEJ WŁAŚNIE TRAFIŁO DO SIECI. INTERNAUCI NIE MOGĄ SIĘ NAPATRZEĆ, SĄ ZACHWYCENI

Portal "Życie" pisał również: KSIĘŻNA KATE MIDDLETON PRZYŁAPANA PRZEZ PAPARAZZI PODCZAS NIEOFICJALNEGO WYJŚCIA Z PAŁACU. KOBIETA SPĘDZAŁA CZAS Z NAJMŁODSZYM SYNEM