Internauci są zachwyceni powodem, dla którego Aleksandra Kwaśniewska przygotowuje się do wielkiego świętowania.

Wyjątkowy dzień wymaga naprawdę gruntownych przygotowań, a w licznych komentarzach pod postem na Instagramie możemy odnaleźć wiele życzeń „wszystkiego najlepszego” czy „wiele dobrego”.

Nic w tym dziwnego, gdyż 24 sierpnia jest wyjątkową datą dla rodziny Kwaśniewskich, gdyż wtedy przypada dzień do wielkiego świętowania.

Tak stanie się i tym razem, choć nie ada się ukryć, że odrobinę przeszkodzi w tym pandemia. Jednak fani Aleksandry Kwaśniewskiej nie zawiedli, tak samo jak i bliscy. O co chodzi?

fot. Instagram @aleksandraleksandrowna

Aleksandra Kwaśniewska świętuje! Wielki dzień w rodzinie Kwaśniewskich!

Okazją do wielkiej fety są bowiem urodziny Kuby Badacha, męża Aleksandry Kwaśniewskiej! Muzyk jazzowy kończy 44 lata, a fani postanowili stworzyć dla niego niesamowity prezent.

Okazuje się bowiem, że stworzono na grupie zrzeszającej wielbicieli wokalisty specjalny wątek, w którym fani mogą składać mu życzenia.

– Zatem moc najserdeczniejszych życzeń, wszelkiej pomyślności na polu zawodowym!!! Wielu inspiracji muzycznych i niegasnącej pasji tworzenia tego, co Ci w duszy gra – takie i podobne wpisy pojawiają się masowo w Internecie.

Jak przypomina Lelum, to wielki dzień dla samej Aleksandry Kwaśniewskiej, z którą Kuba Badach od lat tworzy wyjątkowe szczęśliwe i zgrane małżeństwo. Choć na początku nikt nie wróżył tym dwojgu długiego pożycia to okazuje się, że para doskonale się rozumie i dogaduje. Miłość kwitnie!

Nam nie pozostaje nic innego, jak dołączyć się do życzeń!

fot. Instagram @aleksandraleksandrowna

Jak informował portal "Życie": CÓRKA NATALII KUKULSKIEJ ZAMIERZA IŚĆ W ŚLADY SWOJEJ MAMY I BABCI, ANNY JANTAR? WOKALISTKA MARTWI SIĘ PRZYSZŁOŚĆ SWOICH DZIECI

Przypomnij sobie: NIEBYWALE ODWAŻNE ZDJĘCIE ALEKSANDRY KWAŚNIEWSKIEJ WŁAŚNIE TRAFIŁO DO SIECI. INTERNAUCI NIE MOGĄ SIĘ NAPATRZEĆ, SĄ ZACHWYCENI

Portal "Życie" pisał również: KSIĘŻNA KATE MIDDLETON PRZYŁAPANA PRZEZ PAPARAZZI PODCZAS NIEOFICJALNEGO WYJŚCIA Z PAŁACU. KOBIETA SPĘDZAŁA CZAS Z NAJMŁODSZYM SYNEM