O byłych małżonkach, którzy niegdyś stanowili zgodnie duo w grupie disco polo „Piękni i Młodzi” zrobiło się głośno, gdy doszło do ostrej bójki za kulisami Sylwestra TVP w Zakopanem.

Gdy materiały ujrzały światło dzienne to stało się jasne, że już wkrótce będziemy świadkami wzajemnego obrzucania się pretensjami. Tak się stało, a kłótnia między byłą parą rozgorzała na dobre.

Byli małżonkowie jednak nie próżnują – Magda Narożna zdążyła się zaręczyć ze swoim partnerem, a Dawid Narożny ponownie zostanie ojcem.

Choć wydawałoby się, że skoro oboje są w nowych relacjach i to poważnych to powinni zapomnieć trwale o sobie to jednak stare rany wciąż się odnawiają i co jakiś czas w mediach pojawiają się kolejne doniesienia na temat przerzucania się przytykami.

Dawid Narożny porównał byłą żonę do… Justyny Żyły! W jakim celu?

Tych dwoje ewidentnie nie potrafi się porozumieć, nawet dla dobra wspólnej córki. Dawid Narożny znów w mocnych słowach mówi o byłej żonie. Porównał ją do Justyny Żyły!

Na InstaStories muzyka pojawiło się zdjęcie, na którym możemy zobaczyć, że Narożny porównuje byłą żonę do Justyny Żyły!

– Szkoda, że "Pani Dyplomatyczna" wciąż próbuje się wybielać i ocieplać swój wizerunek, ZAPOMINAJĄC o tym, że oboje powinniśmy dbać o dobro i spokój dziecka, a jej ostatnie wywiady dotyczą głównie mnie. Może warto poruszyć temat jej osoby? Zapewniam - jest o czym mówić – odniósł się do sprawy Dawid Narożny, cytowany przez Pudelek.

Jednak muzyk nie rozwinął tematu dalej. Czy zdecyduje się wyjawić kompromitujące szczegóły o Magdzie Narożnej?

fot. Instagram

Jak informował portal "Życie": CÓRKA NATALII KUKULSKIEJ ZAMIERZA IŚĆ W ŚLADY SWOJEJ MAMY I BABCI, ANNY JANTAR? WOKALISTKA MARTWI SIĘ PRZYSZŁOŚĆ SWOICH DZIECI

Przypomnij sobie: NIEBYWALE ODWAŻNE ZDJĘCIE ALEKSANDRY KWAŚNIEWSKIEJ WŁAŚNIE TRAFIŁO DO SIECI. INTERNAUCI NIE MOGĄ SIĘ NAPATRZEĆ, SĄ ZACHWYCENI

Portal "Życie" pisał również: KSIĘŻNA KATE MIDDLETON PRZYŁAPANA PRZEZ PAPARAZZI PODCZAS NIEOFICJALNEGO WYJŚCIA Z PAŁACU. KOBIETA SPĘDZAŁA CZAS Z NAJMŁODSZYM SYNEM