Choć w ich małżeństwie nie brakowało burz to Katarzyna i Cezary Żakowie pozostają jedną z najmocniej się kochających, zgodnych i harmonijnie ze sobą żyjących par polskiego show-biznesu. Od wielu, wielu lat żyją wspólnie, a nawet wspólnie grają – wszyscy pamiętamy ich występy w „Miodowych Latach”, a o roli Solejukowej i Wójta w serialu „Ranczu” nie trzeba nikomu wspominać.

Aktorska para – choć nie zawsze się ze sobą zgadzała, a w ich relacji nie brakowało okresów „burzy i naporu” – wytrwała w miłości i wierności przez dekady.

Aktor „Rancza” postanowił zajrzeć do rodzinnego archiwum i tym sposobem, oczom internautów ukazała się fotografia, która chwyta za serce! Takie gesty powinien czynić każdy kochający mąż wobec swojej wybranki! Co zrobił Cezary Żak?

Cezary Żak pokazał bardzo stare zdjęcie z żoną! Post aktora poruszył internautami, zewsząd sypią się gratulacje!

Takiego męża życzy sobie każda żona! Cezary Żak postanowił podarować Katarzynie Żak niecodzienny prezent, internauci zachwyceni!

Okazuje się bowiem, że para obchodzi w tym roku 35-letnie małżeństwa, czyli tzw. koralowe gody! Cezary Żak i Katarzyna Żak pobrali się jako bardzo młodzi ludzie w 1985 roku. To naprawdę rzadkie, aby małżeństwo w dzisiejszych czasach przetrwało tyle lat w zgodzie, wzajemnym szacunku, oddaniu i miłości.

Co ciekawe, to Katarzyna Żak miała „wyrwać” swojego męża w czasach studenckich! Do urokliwego zdjęcia Cezary Żak dodał jeszcze kilka wzruszających słów od siebie. To naprawdę piękny gest ze strony aktora wobec swojej ukochanej!

– Kłaniam się mojej żonie najniżej jak potrafię wciąż pełen miłości, podziwu i szacunki dla Niej – napisał Cezary Żak na Facebooku, cytowany przez „Super Express”.

Podziwiamy, ale i zazdrościmy!

Dziś nasza koralowa rocznica. Kłaniam się mojej żonie najniżej jak potrafię wciąż pełen miłości, podziwu i szacunku dla Niej❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Posted by Cezary Żak on Sunday, August 23, 2020

Jak informował portal "Życie": CÓRKA NATALII KUKULSKIEJ ZAMIERZA IŚĆ W ŚLADY SWOJEJ MAMY I BABCI, ANNY JANTAR? WOKALISTKA MARTWI SIĘ PRZYSZŁOŚĆ SWOICH DZIECI

Przypomnij sobie: NIEBYWALE ODWAŻNE ZDJĘCIE ALEKSANDRY KWAŚNIEWSKIEJ WŁAŚNIE TRAFIŁO DO SIECI. INTERNAUCI NIE MOGĄ SIĘ NAPATRZEĆ, SĄ ZACHWYCENI

Portal "Życie" pisał również: KSIĘŻNA KATE MIDDLETON PRZYŁAPANA PRZEZ PAPARAZZI PODCZAS NIEOFICJALNEGO WYJŚCIA Z PAŁACU. KOBIETA SPĘDZAŁA CZAS Z NAJMŁODSZYM SYNEM