Co słychać u aktorów z "Matek, żon i kochanek"

Jak podaje portal "Pikio", serial "Matki, żony i kochanki" w reżyserii Juliusza Machulskiego był prawdziwym hitem, który przyciągał miliony widzów. Dzięki emisji telenoweli popularność zdobyli aktorzy wcielający się w głównych bohaterów. Mowa między innymi o: Gabrieli Kownackiej, Elżbiecie Zającównie, Annie Romantowskiej czy Małgorzacie Potockiej. Okazuje się, że losy tych artystek wcale nie potoczyły się dobrze.

Elżbieta Zającówna zrezygnowała z kariery aktorskiej na rzecz wychowywania dzieci. Taką samą drogę obrała również Anna Romantowska, która pomimo wybitnego talentu i predyspozycji do osiągnięcia ogromnej sławy postanowiła zająć się życiem rodzinnym. Małgorzata Potocka natomiast mierzyła się przed kilku laty z depresją. Choć wyszła z niej cało, ten temat nadal stanowi priorytet w jej codzienności. Aktorka chce w przyszłości założyć klinikę, która pomoże osobom zmagającym się z tą chorobą.

Tragiczne zakończenie pojawiło się między innymi u uwielbianej przez Polaków Gabrieli Kownackiej, która przez 6 lat walczyła z nowotworem. Niestety, tę walkę przegrała i zmarła ponad dekadę temu. Nierówny bój z rakiem stoczył również Krzysztof Kolberger. Artysta odszedł zaledwie w wieku 61 lat.

To również może Cię zainteresować: PONOWNE ZAMROŻENIE GOSPODARKI W POLSCE BARDZO MOŻLIWE. TRWAJĄ BURZLIWE DYSKUSJE NA TEN TEMAT

Zobacz także: KOLEJNE UTRUDNIENIA W PŁATNOŚCIACH. SPRAWDZILIŚMY, KIEDY NIE BĘDZIE MOŻLIWE PŁACENIE KARTĄ