Ciężarna Kurdej-Szatan w bikini

Jak podaje portal "Pikio", Barbara Kurdej-Szatan długo starała się o drugie dziecko. Aktorka cierpi na poważną chorobę, która uniemożliwiała jej zajście w ciążę. Na szczęście z pomocą lekarzy udało doczekać stanu błogosławionego. Za kilka dni, bo już na początku września na świat przyjdzie syn Basi i jej męża Rafała. Braciszek ich kilkuletniej córki Hani prawdopodobnie będzie nosił popularne w ostatnim czasie w show-biznesie imię - Henryk.

Barbara Kurdej-Szatan korzysta z ostanich dni przed porodem, wypoczywając nad wodą. Razem z ukochanym wybrała się na wycieczkę jachtem i postanowiła zrelacjonować wakacyjne momenty na Instagramie. W mediach społecznościowych zamieściła zdjęcie z bikini, na którym widać ogromny brzuszek i ciążowe krągłości. Trzeba przyznać, że aktorka prezentuje się nie zwykle pięknie. We wpisie gwiazdy nie zabrakło również poczucia humoru.

Uroki lata 😎 no bosko jest ! Mam nadzieję, że zaraz tu nie urodzę :P @rafal.szatan_this_is_me 😎 #jestemwielorybem #copocząć #domekbrzdąca #zatomążprzystojny Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej - Szatan
Barbara Kurdej - Szatan
Barbara Kurdej - Szatan

To również może Cię zainteresować: MINISTERSTWO ZDROWIA OPUBLIKOWAŁO PILNY APEL DO POLAKÓW. NIE CHODZI O KORONAWIRUSA

Zobacz także: KATARZYNA DOWBOR JEST PRAWDZIWĄ BOHATERKĄ. WYSZŁO NA JAW, ŻE URATOWAŁĄ ŻYCIE