Już we wrześniu widzowie mogą się spodziewać powrotu jednego z najbardziej lubianych programów TVP. Mowa o „The Voice of Poland”. Zdjęcia do muzycznego show wystartują lada dzień.

Zastanawiano się, kim będzie nowa osoba, która poprowadzi program z Tomaszem Kammelem. Dotychczas u jego boku występowała Marcelina Zawadzka.

Pełna obsada „The Voice of Poland”

Jak przypomina Plotek, to będzie jedenasta edycja programu. Znana jest już cała obsada „The Voice of Poland”. Trenerami zostaną ponownie Michał Szpak, Tomson i Baron, czeka nas także powrót Edyty Górniak. To jeszcze nie wszystko – w nowej edycji w roli trenerki pojawi się Urszula Dudziak!

Największe zaskoczenie przyniósł jednak wybór nowej prowadzącej. Marcelina Zawadzka była jedną z prowadzących kulisy 10 edycji podczas odcinków na żywo. Jednak ze względu na ostatnią aferę vatowską celebrytka nie mogła liczyć na angaż w programie. Zawadzką zastąpiła Małgorzata Tomaszewska znana z „Pytania na śniadanie”.

The Voice of Poland fot. SATinfo24
The Voice of Poland fot. SATinfo24

Jeszcze więcej emocji w show. Michał Szpak wyjawia szczegóły

Okazuje zmian w show będzie jeszcze więcej. Michał Szpak zdecydował się uchylić rąbka tajemnicy na ten temat.

- Powiem wam, że jest dużo zmian, ale to co dzieje się na planie... Emocje sięgają zenitu" - stwierdził.

Jak podaje Interia Muzyka jedną zmian będzie możliwość blokowania użytkowników. Zamontowano do tego dodatkowe przyciski na panelu głosowania. Jest to opcja zaczerpnięta z amerykańskiej wersji programu. W przycisk blokujący chodzi o to, że jeden z trenerów jeden raz podczas trwania sezonu będzie miał możliwość zablokowania jednego z trenerów, który odwróci swój fotel w trakcie przesłuchania w ciemno po to, by zablokować jego możliwość ubiegania się o uczestnika. Jest jeden haczyk, będzie trzeba wcisnąć go zanim juror odwróci fotel.

Zapowiada się naprawdę gorąco! Czekacie?

Michał Szpak
Michał Szpak
Michał Szpak

To też może cię zainteresować: Tak teraz wygląda uczestniczka "Sanatorium miłości". Nieprawdopodobne! Walentyna Kozioł jest nie do poznania