Kasia Tusk to córka znanego polityka, Donalda Tuska. Od lat jest znana jako autorka popularnego bloga – Make life easier.

Wielu internautów jest zachwyconych jej znakomitym poczuciem stylu. Rewelacyjny gust Kasi Tusk doceniany jest na tyle, że jej fani chętnie inspirują się tym, co blogerka pokazuje w mediach społecznościowych oraz na swojej stronie.

33-latka sprawia wrażenie osoby bardzo rodzinnej, co pokazuje także w mediach społecznościowych. Mieszkająca na co dzień w Sopocie Kasia Tusk, ulubienica internautów, ma bardzo dobre stosunki z najbliższymi, w tym również słynnym ojcem.

Basia Tusk Screen: Instagram
Basia Tusk Screen: Instagram
Basia Tusk Screen: Instagram

Kasia Tusk przeciera szlaki modowe. Ten trend wzbudził wiele kontrowersji

Kasia Tusk znana jest ze swojego klasycznego a co za tym idzie zawsze modnego i bezpiecznego stylu. Tusk kocha biel, czerń i klasyczne kroje. Często nosi jeansy, koszule oraz sweterki. Zawsze wygląda elegancko.

Teraz córka premiera postanowiła poeksperymentować. Kasia jak prawdziwa blogerka postanowiła przetrzeć szlaki modowe. Na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie, a raczej dodatek - który wzbudził wiele kontrowersji. Blogerka postanowiła pokazać stylizację, w której pierwsze skrzypce gra chusta.

Jak wam się podoba?

Przypomnij sobie o… MIĘSO ZA GROSZE DOSTĘPNE W POPULARNEJ SIECI HANDLOWEJ. DO SKLEPÓW USTAWIAJĄ SIĘ KOLEJKI, A TO NIE JEDYNA OGROMNA PROMOCJA