Małgorzata Rozenek-Majdan została mamą dwa miesiące temu, a jej synek stał się już internetową gwiazdą. Ona i Radek Majdan z przejęciem dokumentują i publikują każdy „pierwszy raz” i słodkie momenty z udziałem Henia.

Tegoroczny okres wiosenno-letni to prawdziwy baby boom, nie ona jedyna ogłosiła światu swoją ciążę. Jedną z osób, których rodzina również się powiększy, jest także Basia Kurdej-Szatan.

Czy Basia Kurdej-Szatan igra z ogniem? Jest wypowiedź Małgorzaty Rozenek-Majdan

Basia Kurdej-Szatan wiosną podzieliła się ze światem radosną nowiną – już niedługo na świat przyjdzie kolejne dziecko gwiazdy oraz Rafała Szatana. Jak podaje Pomponik, między fanami aktorki oraz Gosi Rozenek-Majdan trwa ogromny spór. Dlaczego?

Małgosia Rozenek-Majdan i Henio Majdan. Źródło: Instagram
Małgosia Rozenek-Majdan i Henio Majdan. Źródło: Instagram

Jakiś czas temu Basia Kurdej-Szatan ogłosiła, że jej mały synek będzie miał na imię… Henio. To wzbudziło ogromną sensację – wszak chłopiec, którego urodziła Małgorzata Rozenek-Majdan, również otrzymał to imię!

Fani obu pań wdali się w zaciekłą dyskusję na ten temat. Czy Barbara Kurdej-Szatan „okradła” Małgorzatę Rozenek-Majdan z imienia? Sprawa zrobiła się na tyle głośna, że ta druga postanowiła skomentować całą sytuację.

„Basia absolutnie nie ukradła mi imienia. Nie byłyśmy świadome dokonania tego wyboru. Basia do mnie nawet napisała: "kurczę ja też wybrałam to imię. Rodzę po Tobie i będą mówić, że się zainspirowałam". Oczywiście wiemy, że tak nie jest i zaczęłyśmy sobie wymieniać, kto ma w ostatnim czasie Henryka. Pośmiałyśmy się na ten temat i było bardzo miło” – ujawniła.

Barbara Kurdej-Szatan/screen Instagram
Barbara Kurdej-Szatan/screen Instagram
Barbara Kurdej-Szatan/screen Instagram

„Basia bardzo pięknie wygląda w ciąży. Ona to imię wybrała, zanim jeszcze była w ciąży. Wiedziała, że jak będzie miała syna, to będzie chciała, aby tak się nazywał” – wyjaśniła za Basię.

Przypomnij sobie o… RZECZNIK RZĄDU ZABRAŁ GŁOS W SPRAWIE POWROTU DZIECI DO SZKÓŁ. CZY TO NA PEWNO DOBRA DECYZJA

Jak informował portal Życie: 11 SIERPNIA 2020 ROKU. MINISTERSTWO ZDROWIA PUBLIKUJE NAJŚWIEŻSZE DONIESIENIA O ZAKAŻENIACH KORONAWIRUSEM W KRAJU. PŁYNĄ RÓWNIEŻ SMUTNE WIEŚCI

Portal Życie pisał również o… LECH WAŁĘSA MA PROBLEMY ZDROWOTNE? BYŁY PREZYDENT POKAZAŁ ZASKAKUJĄCE ZDJĘCIA