Lech Wałęsa skończył już 77. lat. Nic więc dziwnego, że stara się jak najmocniej dbać o swoje zdrowie. W tym roku, podobnie jak w ubiegłym zdecydował się spędzić czas w jednym z inowrocławskich uzdrowisk.

Były prezydent dba o swoje zdrowie!

Jak informuje portal Super Express, były prezydent przebywa obecnie w uzdrowisku „Solanki”, które znajduje się w Inowrocławiu. Zdrowie jest dla Lecha Wałęsy najważniejsze, dlatego też postanowił skorzystać z usług jakie oferuje to miejsce.

Nic dziwnego, że były prezydent potrzebuje chwili dla siebie. Nieustannie jest bowiem zasypywany wywiadami i spotkaniami, a dodatkowo od pewnego czasu Lech Wałęsa bardzo aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Z tych właśnie powodów odpoczynek jest dla niego niezwykle ważny.

Posted by Lech Wałęsa on Monday, August 10, 2020

Jak wygląda wypoczynek Lecha Wałęsy?

Jak się okazuje w uzdrowisku Lech Wałęsa korzysta między innymi z zabiegów chromoterapii, które mają na celu uspokojenie i zrelaksowanie całego organizmu. Ponadto były prezydent poddał się już krioterapii, a także kąpieli kwasowej. Wszystkimi swoimi zabiegami Lech Wałęsa nieustannie dzieli się na swoim facebookowym profilu!

Co więcej, Lech Wałęsa dba w uzdrowisku o swoje zdrowie, a także i o podniebienie. Śniadanie jakie ostatnio otrzymał były prezydent rozbudza zmysły! Na stole nie zabrakło takich pyszności jak zupa mleczna, warzywa, różnorodne twarogi i sery, a także nadziewane papryki oraz ryby! Dodatkowo prezydent wypił truskawkowy koktajl. Palce lizać! Były prezydent nie ma powodów do narzekań podczas wypoczynku w Inowrocławiu!

Posted by Lech Wałęsa on Tuesday, August 11, 2020

Jak informował portal "Życie": JAK NAPRAWDĘ NAZYWAJĄ SIĘ POLSKIE GWIAZDY? PRAKTYCZNIE NIKT NIE MIAŁ POJĘCIA, CO UKRYWAJĄ ICH IDOLE. PRAWDZIWE IMIĘ MARYLI RODOWICZ ZASKAKUJE

Przypomnij sobie: NOWY ZAKUP ZENKA MARTYNIUKA ZASKOCZYŁ JEGO FANÓW. PIOSENKARZ ZAPŁACIŁ ZA NIEGO SUMĘ, KTÓRA POWALA NA KOLANA

Portal "Życie" pisał również: JEDEN Z GWIAZDORÓW „BRZYDULI” ZDRADZIŁ, JAK CZUJE SIĘ MAŁGORZATA SOCHA. MA NADZIEJĘ, ŻE ZOBACZĄ SIĘ NA PLANIE JAK NAJSZYBCIEJ