Lech Wałęsa to znany polski polityk, a także były prezydent kraju. To postać bardzo znana nie tylko w Polsce, ale także na arenie międzynarodowej.

W 1983 roku Lech Wałęsa otrzymał Pokojową Nagrodę Nobla, a w latach 1990-1995 był prezydentem Rzeczypospolitej Polskiej. Ostatnimi czasy polityk słynie ze swoich ostrych wypowiedzi i zastanawiających poglądów.

Media często komentują jego kontrowersyjne słowa i zaczepki. Lech Wałęsa nie przejmuje się jednak krytyką i otwarcie wyraża swoje zdanie.

Lech Wałęsa dodał zaskakujące zdjęcie

W ostatnim czasie głośno zrobiło się o Lechu Wałęsie głównie za sprawą jego kontrowersyjnych wypowiedzi. Spory medialny szum dało się zauważyć szczególnie po komentarzu dotyczącym zachowania Beaty Szydło, a następnie – po tym, jak przyznał, co uważa o koronawirusie. Teraz polityk znowu zaskoczył internautów.

Lech Wałęsa/screen YouTube Onet News
Lech Wałęsa/screen YouTube Onet News
Lech Wałęsa/screen YouTube Onet News

Internauci nie mogli w to uwierzyć

Lech Wałęsa nie dodaje zbyt często zdjęć na portale społecznościowe. Jak już jednak to zrobi, publikuje je hurtowo. Tak też było tym razem. Znany polityk dodał zdjęcie, na którym jeden z jego znajomych pozuje w samych majtkach.

Jednak fakt, że zdjęcie zostało zrobione nad wodą nieco go usprawiedliwia. Niemniej jednak Lech Wałęsa jest osobą publiczną i powinien zwracać uwagę na takie detale. Czy uważacie, że popełnił małą gafę?

Posted by Lech Wałęsa on Friday, August 7, 2020

To również może Cię zainteresować: CZY ANDRZEJ SOŁTYSIK NIE PRZYGOTOWAŁ SIĘ DO ROZMOWY? WPADKA PROWADZĄCEGO „DZIEŃ DOBRY TVN” W ROZMOWIE Z EDYTĄ GÓRNIAK, WOKALISTKA BYŁA ZASKOCZONA

Portal „Życie” pisał również o: POŻAR DOMU WYREMONTOWANEGO W PROGRAMIE "NASZ NOWY DOM". KATARZYNA DOWBOR JEST OBURZONA. CHCE POMÓC POSZKODOWANEJ RODZINIE

Jak informował również portal „Życie”: MAŁGORZATA ROZENEK WYBRAŁA RODZICÓW CHRZESTNYCH DLA HENRYKA, ALE RADOSŁAW MAJDAN NIE CHCE PIERWSZEGO SAKRAMENTU DLA DZIECKA