Małgorzata Rozenek-Majdan nie próżnuje. Mijają równe dwa miesiące od czasu, gdy urodziła synka, Henia Majdana. Gwiazda już od półtora miesiąca znowu pracuje, a Henio stał się prawdziwą gwiazdą Instagrama, na profilach rodziców znajduje się masa zdjęć i filmików z bobasem.

To nie każdemu przypadło do gustu. Co niektórzy twierdzą, że maluch stał się prawdziwym „słupem reklamowym” już chwilę po urodzeniu. Takiego zdania jest m.in. Ilona Łepkowska, która mocno skrytykowała Małgosię Rozenek-Majdan. Teraz się tłumaczy.

Ilona Łepkowska wyjaśnia swoje słowa. Czy wystraszyła się pozwu?

„Przyznam szczerze, że trudno mi przychodzi zaakceptowanie tego, co robi pani Małgorzata, jeśli chodzi o to dziecko. Jak czytam komentarze, że to jest złote dziecko polskiego biznesu i ile ona na nim zarobi, to zastanawiam się, czy to jest rozsądne. Uważam, że takie wykorzystywanie dzieci i pokazywanie dwojga starszych dzieci, jeśli chodzi o ich twarze, bardzo często nie wydaje mi się w dzisiejszych czasach sensowne. Być może jest popłatne, ale myślę, że nie jest specjalnie rozsądne” – mówiła Ilona Łepkowska.

Małgorzata Rozenek-Majdan z synem. Źródło: instagram.com
Małgorzata Rozenek-Majdan z synem. Źródło: instagram.com
Małgorzata Rozenek-Majdan z synem. Źródło: instagram.com

„Robienie z dziecka słupa ogłoszeniowego, reklamowego moim zdaniem nie jest fajne. Nawet jeśli się dorobi do tego teorię, że się dzięki temu zarobi na jego edukację w jakimś Oxfordzie. To jest dorabianie teorii do praktyki” – podsumowała.

Małgosia Rozenek po tych słowach skierowała swe kroki do kancelarii prawnej, ostrzegając, że jeśli dobra osobiste jej i jej rodziny będą dalej naruszane, nie zawaha się wytoczyć pozwu.

Jak podaje Plejada, teraz Ilona Łepkowska tłumaczy się ze swoich słów.

„Jeżeli pani Małgorzata Rozenek-Majdan nie życzy sobie wypowiadania się na temat jej dzieci, nie jest to dla mnie problemem. Wypowiadałam się wyłącznie na temat jej funkcjonowania w mediach społecznościowych, a nie na temat jej dzieci” – twierdzi teraz Ilona Łepkowska.

„W dzisiejszych czasach można znać kogoś, a nawet bardzo dokładnie jego życie, nie będąc z nim nigdy na kawie, i chyba każdy wie, o czym mówię” – oznajmiła.

Małgosia Rozenek-Majdan i Henio Majdan. Źródło: Instagram
Małgosia Rozenek-Majdan i Henio Majdan. Źródło: Instagram

Dodała, że choć ona i Małgosia Rozenek-Majdan nie znają się, to synowie gwiazdy wydają się bardzo sympatycznymi dziećmi.

Przypomnij sobie o… PANNA MŁODA PO WESELU ZAŁAMAŁA SIĘ. "CZY TO TAKIE DZIWNE, ŻE JEST MI PRZYKRO, ŻE PRZYCHYLIŁAM NIEBA SWOIM GOŚCIOM, A ONI MNIE ZAWIEDLI"

Jak informował portal Życie: POMORSKIE: KILKADZIESIĄT NOWYCH PRZYPADKÓW COVID-19 W WOJEWÓDZTWIE. NOWE DANE NA PONIEDZIAŁEK

Portal Życie pisał również o… KRAKÓW: METEOROLODZY OSTRZEGAJĄ PRZED BURZĄ Z GRADEM. CO JESZCZE ZNALAZŁO SIĘ W PROGNOZIE POGODY