Krzysztof Rutkowski to najpopularniejszy polski detektyw bez licencji. On oraz jego żona, Maja, kochają dzielić się informacjami ze swojego życia prywatnego z obserwatorami. Trzeba przyznać, że para cały czas wzbudza ogromne zainteresowanie.

Celebrytka wygląda olśniewająco

Krzysztof Rutkowski uwielbia dzielić się swoim życiem z odbiorcami – choć czasami potrafi zachować pewne granice, to jednak do sieci wycieka wiele informacji, m.in. te o jego słynnym skoku w bok, które podawała Dominika Zasiewska („Wodzianka” u Kuby Wojewódzkiego).

Krzysztof Rutkowski. Źródło: pikio.pl
Krzysztof Rutkowski. Źródło: pikio.pl
Krzysztof Rutkowski. Źródło: pikio.pl

Ponadto Rutkowski kocha zainteresowanie, właśnie dlatego zdecydował się na zaręczyny podczas programu na żywo (w którym omawiano sprawę śmierci Magdy Żuk), a także ślub emitowany w telewizji. Jednak podczas rozmów z mediami oraz na Instagramie unika zbytniej prywaty.

Żona Krzysztofa Rutkowskiego przeszła prawdziwą metamorfozę

Maja Rutkowska posiada licencję detektywistyczną. Kobieta prowadzi swoje własne biuro detektywistyczne. Pomaga jej w tym mąż Krzysztof Rutkowski, który obecnie uważa, że jest byłym detektywem. Kobieta przeszła ostatnio prawdziwą metamorfozę.

Maja Rutkowska postanowiła zaszaleć i kompletnie zmieniła swoją dotychczasową fryzurę. Celebrytka postawiła na kolorowe warkoczyki. Trzeba przyznać, że wygląda w nich naprawdę uroczo. Jak wam się podoba?

Maja Pilch. Źródło: instagram.com
Maja Pilch. Źródło: instagram.com
Maja Pilch. Źródło: instagram.com

To również może Cię zainteresować: CZY ANDRZEJ SOŁTYSIK NIE PRZYGOTOWAŁ SIĘ DO ROZMOWY? WPADKA PROWADZĄCEGO „DZIEŃ DOBRY TVN” W ROZMOWIE Z EDYTĄ GÓRNIAK, WOKALISTKA BYŁA ZASKOCZONA

Portal „Życie” pisał również o: POŻAR DOMU WYREMONTOWANEGO W PROGRAMIE "NASZ NOWY DOM". KATARZYNA DOWBOR JEST OBURZONA. CHCE POMÓC POSZKODOWANEJ RODZINIE

Jak informował również portal „Życie”: MAŁGORZATA ROZENEK WYBRAŁA RODZICÓW CHRZESTNYCH DLA HENRYKA, ALE RADOSŁAW MAJDAN NIE CHCE PIERWSZEGO SAKRAMENTU DLA DZIECKA