Barbara Kurdej-Szatan już nie będzie blondynką z Playa?

Jak podaje portal "Pudelek", już niedługo przyzwyczajeni do obecności Barbary Kurdej-Szatan w reklamie Playa widzowie, będą musieli prawdopodobnie pożegnać się z lubianą w spocie aktorką. Basia współpracowała z siecią telefonii komórkowej od 2013 roku, będąc jej twarzą i zyskując przy tym ogromną popularność. Od tamtego czasu stała się prawdziwą gwiazdą i wzięła udział w wielu filmach, serialach oraz telewizyjnych produkacjach. Według realizatorów spotów reklamowych współpraca zawsze przebiegała bez zastrzeżeń, jednak firma potrzebuje nowości i odświeżenia wizerunku. Tym samym przyszłość Kurdej-Szatan w Playu wisi na włosku.

Basia Kurdej-Szatan. Źródło: Instagram
Basia Kurdej-Szatan. Źródło: Instagram
Basia Kurdej-Szatan. Źródło: Instagram

Barbara Kurdej-Szatan w duecie z sympatycznym brunetem, Maciejem Łagodzińskim, rozśmieszała widzów swoimi występami w krótkich spotach Playa. Już w ostatniej reklamie, w której wystąpił Kamil Bednarek, nie mamy okazji ujrzeć ulubionej blondynki. Taki zabieg ma przygotować odbiorców do całkowitego zniknięcia aktorki. Jeden z informatorów Pudelka tak skomentował zaistniałą sytuację:

Blondynka i szatyn" są świetni, wspaniale się z nimi współpracuje. Basia sprawiła, że o reklamie zawsze dużo się mówiło i ona sama dzięki niej zrobiła karierę. Ale każdy, nawet najlepszy pomysł, co jakiś czas trzeba odświeżyć. I takiego odświeżenia potrzebuje kampania Playa.

Będziecie tęsknić?

Barbara Kurdej - Szatan
Barbara Kurdej - Szatan
Barbara Kurdej - Szatan

To również może Cię zainteresować: WIELKI POWRÓT MARCELINY ZAWADZKIEJ DO TVP. TO WSZYSTKO DZIĘKI SYMPATII JACKA KURSKIEGO

Zobacz także: PRL-OWSKIE MONETY WARTE FORTUNĘ. WARTO SPRAWDZIĆ STAROCIE W SZUFLADACH