Marta Kaczyńska ma powód do dumy

Jak podaje portal "se", na instagramowym profilu Marty Kaczyńskiej pojawił się przykuwający uwagę filmik. Na nagraniu widać, jak jej córka Martyna dosiada konia i bardzo umiejętnie prowadzi zwierzę, by jak najlepiej przygotować je do skoku. Okazuje się, że dziewczynka od kilku lat trenuje jeździectwo i może pochwalić się lkicznymi osiągnięciami. Jednym z nich podzieliła się właśnie dumna mama.

Marta Kaczyńska
Marta Kaczyńska
Marta Kaczyńska

Martyna Dubieniecka zdobyła pierwsze miejsce w zawodach jeździeckich w Biskupcu. Na oficjalnej stronie konkursu można przeczytać notkę o wyczynach dziewczynki.

W czwartek rozegrano dwa konkursy ogólnopolskie. Pierwszym z nich była Mała Runda. Do konkursu zwykłego na poziomie klasy N przystąpiło aż 114 zawodników. Najskuteczniej, bo bezbłędnie i w najlepszym czasie, parkur pokonała 13-letnia Martyna Dubieniecka. Zwycięstwo odniosła dosiadając wałacha szlachetnej półkrwi KAMELOT.

Osiągnięcia pogratulował między innymi znany dziennikarz, Wojciech Cejrowski, który pod postem Marty Kaczyńskiej napisał miły komentarz.

Marta Kaczyńska
Marta Kaczyńska
Marta Kaczyńska

To również może Cię zainteresować: KASIA CICHOPEK ZACHWYCA NA BAŁTYCKIEJ PLAŻY. CELEBRYTKA ZASKOCZYŁA KAŻDEGO

Zobacz także: ZASZŁY ZMIANY W ŚWIADCZENIACH EMERYTALNYCH. CO SENIOROM PRZYGOTOWAŁ RZĄD