Kuba Wojewódzki to gwiazdor TVN, który uznał sam siebie za króla popularnej stacji telewizyjnej. Trzeba przyznać, że jego programy oraz sylwetka showmana rzeczywiście przyciągają kolejnych zaciekawionych widzów.

Dziennikarz wie, jak sprawić, by było o nim głośno. Uznawany za kobieciarza, podsyca kolejne plotki, co bardzo dobrze mu się udaje – gdy udostępni niejednoznaczne zdjęcie lub nagranie albo opublikuje kilka zdań, które zaciekawią jego fanów, media wspominają o nim przez kilka tygodni.

Kuba Wojewódzki ironicznie skomentował zachowanie Beaty Tadli

Kuba Wojewódzki, choć jest postacią kontrowersyjną, a po filmie Sylwestra Latkowskiego „Nic się nie stało” oraz różnych medialnych wpadkach i wybrykach narobił sobie nie tylko fanów, ale i – delikatnie mówiąc – osoby, którym daleko do entuzjastów, nie przestaje zaskakiwać.

Kuba Wojewódzki. Źródło: Instagram
Kuba Wojewódzki. Źródło: Instagram
Kuba Wojewódzki. Źródło: Instagram

Tym razem na celowniku showmana znalazła się Beata Tadla. Jak podaje serwis WP, całkiem niedawno w tygodniku „Polityka”, gdzie ostatnio kpił z relacji Anny Muchy, swojej ekspartnerki, z nowym mężczyzną, ukazał się jego felieton, także zahaczający o życie uczuciowe – teraz dla odmiany Beaty Tadli.

Nie tak dawno temu dziennikarka straciła partnera, Jarosława Kreta, o czym dowiedziała się… z mediów.

Beata Tadla/screen YouTube @Rzeczywista PL
Beata Tadla/screen YouTube @Rzeczywista PL

„Beata Tadla cierpi na nieuleczalną chorobę bycia zakochaną na oczach całej Polski. Właśnie przedstawiła światu swego nowego narzeczonego, nie bacząc, że poprzednie związki wyglądały jak Pearl Harbor” – brzmi fragment felietonu Kuby Wojewódzkiego.

Kuba Wojewódzki. Źródło: Instagram
Kuba Wojewódzki. Źródło: Instagram

Warto zauważyć, że na Instagramie Beaty Tadli pojawiła się tylko relacja, na której znalazły się dwie pary stóp.

„Jak mawiają zawodowi alkoholicy: jakie jest najlepsze wino? Następne” – zakończył.

Mocne słowa, zważając na fakt, że Wojewódzki także z dumą prezentuje swoje nowe podboje, a na jego Instagram trafiają zdjęcia nagich lub półnagich kobiet albo części ich ciała.

Przypomnij sobie o… MINISTER ZDROWIA ŁUKASZ SZUMOWSKI ZABRAŁ GŁOS W SPRAWIE WPROWADZENIA OBOSTRZEŃ. ZMIANY DOTKNĄ WIELE BRANŻ

Jak informował portal Życie: PORUSZAJĄCA HISTORIA KOBIETY, KTÓRA W KILKA GODZIN PO NARODZINACH CÓRKI ZROBIŁA COŚ NIESAMOWITEGO. 50 OSÓB ZAWDZIĘCZA JEJ ŻYCIE

Portal Życie pisał również o… JAK WYKLUCZYĆ NAJCZĘSTSZE BŁĘDY W UPRAWIE STORCZYKÓW? SPOSOBY NA TO, BY KWITŁY JAK SZALONE