Jak podaje portal "Pikio", Wojciech Cejrowski jest powszechnie znany ze swojej głębokiej wiary. Ostatnio zwrócił się swoich wielbicieli o modlitwę w jego intencji. Ta zaskakująca prośba ze strony kontrowersyjnego podróżnika i dziennikarza wywołało w mediach społecznościowych ogromne ożywienie. Pojawiło się wiele pytań.

Obawy o stan Wojciecha Cejrowskiego

Wojciech Cejrowski poprosił fanów o modlitwę w swojej intencji. Wszystko wskazuje na to, że Cejrowski zmaga się z poważnymi problemami, bo jak do tej pory nie zdażało mu się prosić o wsparcie. Wielbiciele kontrowersyjnego dziennikarza obawiają się o jego zdrowie.

Fani Wojciecha Cejrowskiegoobawiają się, że dziennikarz może mieć problemy z płucami. Sprawa jest tym poważniejsza, że dzienikarz stracił w dzieciństwie jedno płuco. Do tej pory utrzymywał, że nie wpływa to w żaden sposób na jego życie. Czy teraz sytuacja się zmieniła?

YouTube

Ważny apel Wojciecha Cejrowskiego

"Chyba nigdy nie prosiłem tu państwa o modlitwy wprost za mnie. Prosiłem dla innych: dla Alfie Evansa, dla tego chłopca w zeszłym roku w Nadarzynie, który miał się nie urodzić... Teraz bardzo proszę wprost w mojej intencji. Z całą mocą, jaką tylko kto ma w swoim zasięgu. Jutro w Gdańsku nadal będę zbierał dla innych, ale tu i teraz proszę za mnie" - poprosił na swoim profilu na Facebooku Wojciech Cejrowski.

Do postu podróżnik dołączył wizerunek Maryi z Guadalupe. Wielbiciele prowadzącego "Boso przez świat" zapewnili go w komentarzach, że będą się za niego modlić. Jedna z fanek wyszła nawet z propozycją: "A może umówmy się wszyscy jednego dnia, o jednej godzinie na zamówienie całego różańca za Pana Cejrowskiego? To będzie wielką, potężna siła wspólnej modlitwy! Z pewnością dobry Bóg pomoże na te wspólne wołanie".

Chyba nigdy nie prosiłem tu Państwa o modlitwy wprost za mnie. Prosiłem dla innych: dla Alfie Evansa, dla tego chłopca w...

Posted by The Wojciech Cejrowski on Wednesday, August 5, 2020

Jak myślicie, skąd prośba Wojciecha Cejrowskiego?

To też może cię zainteresować: Rząd chce większych obostrzeń. Maseczki będą nosić wszyscy, bez wyjątków. Co z tymi co nie mogą

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Jackowski przewidział zdarzenie w Bejrucie? Internauci nie mają złudzeń, to była prawdziwa wizja. O czym mowa

O tym się mówi: TVN rezygnuje z lubianego programu. Popularne show zostało zawieszone, co teraz