Magda Mołek jest bardzo lubianą prezenterką telewizyjną. Uchodzi za jedną z najbardziej naturalnych, a także najpiękniejszych polskich gwiazd.

Gwiazda już od lat może pochwalić się niesamowitym poczuciem stylu. Znana jest szerszej publiczności od 2002 roku, kiedy to rozpoczęła współpracę z Telewizją Polską.

Słynna prezenterka z chęcią pokazuje innym kobietom, jak można ubrać się z klasą – i nie muszą to być ubrania od najbardziej znanych projektantów, gdyż korzysta także z second handów oraz sieciówek.

Jej wyjątkowe stylizacje zachwycają, a to, jak pięknie i promiennie wygląda Magda Mołek, jest niesamowite.

Magda Mołek odchodzi z TVN-u

Mołek już od ubiegłego roku nie występuje w roli prowadzącej „DDTVN”. Od tamtego czasu Magda Mołek prowadziła program w TVN Style, w którym gościły największe polskie gwiazdy. Niestety stacja nie wyemituje już kolejnych odcinków programu.

– Jesienią, ze względu na pandemię, w TVN Style stawiamy na mocne tytuły poradnikowe – dowiedzieliśmy się z TVN.

Jak się okazuje Mołek dowiedziała się o tym z mediów.

„Choć sama dowiedziałam się z mediów, że nie będzie już mojego programu „W roli głównej”, byłam na to przygotowana. Dlaczego? Bo zadbałam wreszcie najpierw o siebie” – napisała Magda.

– Nie wykluczamy powrotu do „W roli głównej” w następnych sezonach i pracujemy nad nowymi programami, w których będzie można oglądać Magdę Mołek w TVN Discovery Polska – oficjalnie poinformowano nas w stacji.

To też może cię zainteresować: Basia Kurdej-Szatan zaprezentowała ciążowe krągłości w sesji okładkowej. Inne gwiazdy są zachwycone, jak komentują jej zdjęcia