Krzysztof Rutkowski to najpopularniejszy polski detektyw bez licencji. On oraz jego żona, Maja, kochają dzielić się informacjami ze swojego życia prywatnego z obserwatorami. Trzeba przyznać, że para cały czas wzbudza ogromne zainteresowanie.

Krzysztof Rutkowski uwielbia dzielić się swoim życiem z odbiorcami – choć czasami potrafi zachować pewne granice, to jednak do sieci wycieka wiele informacji, m.in. te o jego słynnym skoku w bok, które podawała Dominika Zasiewska („Wodzianka” u Kuby Wojewódzkiego).

Ponadto Rutkowski kocha zainteresowanie, właśnie dlatego zdecydował się na zaręczyny podczas programu na żywo (w którym omawiano sprawę śmierci Magdy Żuk), a także ślub emitowany w telewizji. Jednak podczas rozmów z mediami oraz na Instagramie unika zbytniej prywaty.

Krzysztof Rutkowski. Źródło: Instagram
Krzysztof Rutkowski. Źródło: Instagram
Krzysztof Rutkowski. Źródło: Instagram

Krzysztof Rutkowski popełnił plagiat?

Krzysztof Rutkowski, czyli były detektyw, a obecnie pomocnik Mai Rutkowski, która posiada licencję detektywistyczną i założyła własną agencję, to bardzo barwna, kontrowersyjna postać. Mężczyzna jest niezwykle medialną osobą.

Obecnie można określić go mianem pełnoprawnego celebryty. Jak podaje „Wprost”, znalazło się nawet miejsce na jego własny program.

Okazuje się, że Krzysztof Rutkowski poprowadzi własny program w Superstacji. Telewizyjny format będzie nosić nazwę „Kryminalna Polska”. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że nazwa, którą wykorzystuje do własnego programu, jest już zajęta – niegdyś zarejestrowano ją jako tytuł prasowy.

Według informacji z mediów nowa ramówka zostanie opublikowana w przyszłym tygodniu, znajdzie się w niej właśnie m.in. program Rutkowskiego. Problem w tym, że pierwszy człon nazwy formatu „Kryminalna Polska Krzysztofa Rutkowskiego” jest już zajęty. Czy to plagiat?

Krzysztof Rutkowski. Źródło: wprost.pl
Krzysztof Rutkowski. Źródło: wprost.pl

Pod tą nazwą znajduje się portal internetowy, który w dalszym ciągu istnieje, rozwija się. Jego założyciele posiadają również kanał w serwisie YouTube – publikowane są tam wywiady, a także fanpage na Facebooku.

Czy Rutkowski będzie miał problemy ze względu na wykorzystanie wspomnianej nazwy? Mężczyzna zarzeka się, że „nic o tym nie wiedział”, jednak jak jest w rzeczywistości? Wszak portal „Kryminalna Polska” ma prawie 80 tysięcy fanów na Facebooku, a także 84,5 tys. subskrybentów w serwisie YouTube.

Przypomnij sobie o… KOBIETA UTARŁA NOSA NAJZAGORZALSZYM WĘDKARZOM. POLKA ZŁOWIŁA AMURA-GIGANTA

Jak informował portal Życie: KRAKÓW: GDZIE W MOŻNA UŻYĆ ŚRODKI Z BONU TURYSTYCZNEGO W KRAKOWIE? JEST AKTUALNA LISTA FIRM

Portal Życie pisał również o… MUSIMY PRZYGOTOWAĆ SIĘ NA POWAŻNE RESTRYKCJE. MINISTERSTWO ZDROWIA JUŻ WKRÓTCE WDROŻY NOWE OBOSTRZENIA