Związek z Meghan Markle to dla Harry’ego nieustanne pasmo walki z plotkami i pomówieniami na temat ich życia prywatnego. Para – niczym Lady Di, z którą porównania znajdował sam Harry – stała się obiektem medialnego szumu nie tylko na Wyspach Brytyjskich, ale i USA, a także na całym świecie.

Choć wydawało się, że odejście z dworu królewskiego pomoże rozwiązać ten problem to najwyraźniej nic z tego – Sussexowie znów nieustannie opisywani są przez media na całym globie.

Co rusz w prasie i Internecie można przeczytać o doniesieniach zza kulis pałacu Buckingham, szczególnie „osób z otoczenia królowej”.

Mówiono otwarcie o kłótniach Harry’ego z pracownikami pałacu Buckingham, bądź żądaniach samej Meghan Markle.

fot. YouTube @BBC

Harry i Meghan mieli narazić się asystentce królowej. Powodem burzy była… królewska tiara!

Od dłuższego czasu obiektem plotek miała być szmaragdowa tiara, którą Markle miała założyć na ślub z Harrym. Skończyło się jednak na tym, że na głowie miała diamentową tiarę Królowej Matki.

Jak przekonuje portal Kobieta WP, afera o tiarę dotyczyć miała faktu, że dostęp do klejnotów królewskich jest ograniczony i wymaga wcześniejszego powiadomienia pracowników o chęci zabrania z tego miejsca należących do rodziny królewskiej drogocennych przedmiotów.

Jednak niecierpliwa Meghan miała zażądać od asystentki królowej – nie znając protokołu dworskiego – wyciągnięcia rzeczonej tiary do przymierzenia z powodu próbnej fryzury.

W książce „Finding Freedom” znalazł się fragment, w którym autorzy przekonują, że cała sytuacja miała rozzłościć Harry’ego, który naskoczyć na asystentkę królowej i jej projektantkę Angelę Kelly, używając wulgaryzmów.

Gdy sprawa dotarła do królowej Elżbiety II ta zareagowała od razu i wezwała wnuka na dywanik! Miała od razu przywołać go do porządku.

Książę miał zapomnieć na chwilę o tym, że pracująca od 2002 roku z królową Angela Kelly jest niezwykle szanowaną osobą, uważaną za jedną z najbardziej zaufanych osób królowej.

fot. YouTube

Jak informował portal "Życie": ŻONA MATEUSZA DAMIĘCKIEGO W OGNIU KRYTYKI. AKTOR STAJE W JEJ OBRONIE, LECZ INTERNAUCI SPEKULUJĄ CZY MIĘDZY NIMI WSZYSTKO W PORZĄDKU

Przypomnij sobie: NAJNOWSZE INFORMACJE O JEDNEJ Z UCZESTNICZEK PROGRAMU „SANATORIUM MIŁOŚCI”. WIESIA ROZPOCZYNA KARIERĘ AKTORSKĄ

Portal "Życie" pisał również: NIESAMOWITA HISTORIA MIŁOSNA POPULARNEJ POLSKIEJ PIOSENKARKI. TO, JAK UŁOŻYŁO SIĘ ŻYCIE WANDY KWIETNIEWSKIEJ NADAJE SIĘ NA SCENARIUSZ FILMOWY