Jak powszechnie wiadomo, księżna Walii, czyli Diana Spencer była chyba najbardziej charakterystyczną i kontrowersyjną osobą w rodzinie królewskiej na przestrzeni wielu lat. Ówczesna partnerka księcia Karola budziła ogromne zainteresowanie mediów, a przez swoje – często nieodpowiednie – zachowanie miała bardzo wielu fanów (a także wrogów).

Księżna Diana słynęła z tego, że miała własne poglądy na życie i podążała swoimi ścieżkami, często celowo łamiąc królewskie zasady i nie wpisując się w panujące tam zwyczaje.

Ogromne oburzenie i zdziwienie wzbudziło w Brytyjczykach to, kiedy kobieta odeszła od księcia Karola i związała się z Dodi Al – Fayed’em. Największą jednak tragedią była śmierć kobiety i jej partnera w 1997 roku – zginęli wówczas w wypadku samochodowym.

Księżna Diana. Źródło: plotek.pl
Księżna Diana. Źródło: plotek.pl
Księżna Diana. Źródło: plotek.pl

Co słychać u rodziny księżnej Diany?

Księżna Diana miała dwie siostry – Jane i Sarah, oraz jednego brata – Charlesa. Mężczyzna, w przeciwieństwie do swoich sióstr, chętnie udziela się w mediach.

Charles Spencer ma trzy córki – Amelię, Kitty i Elizę. Bratanice księżnej Diany ponoć niezmiernie ją przypominają. Czym zajmują się dziewczyny?

Jedna z bratanic Lady Di, 28-letnia Amelia Spencer, w ostatnim czasie się zaręczyła. Ukochanym arystokratki jest Greg Mallett, który na co dzień jest agentem nieruchomości.

Para jest już ze sobą 11 lat. Zdjęcie z zaręczyn uwiecznili na instagramowym profilu Grega. Trzeba przyznać, że wyglądają bardzo uroczo.

Bratanica księżnej Diany. Źródło: instagram.com
Bratanica księżnej Diany. Źródło: instagram.com
Bratanica księżnej Diany. Źródło: instagram.com

Jej bratanice są niezmiernie do niej podobne

Amelia Spencer ma siostrę bliźniaczkę – Elizę. Eliza niechętnie udziela się w mediach. Nawet jej zdjęcia na profilach społecznościowych są dostępne jedynie na najbliższych znajomych.

Trzecią bratanicą księżnej Diany jest Kitty Spencer. 29-latka pojawiła się publicznie na ślubie Meghan i Haryy’ego. Wtedy fani brytyjskiej rodziny królewskiej oszaleli na jej punkcie. Kobieta wyglądała naprawdę zjawiskowo.

Bratanica księżnej Diany. Źródło: gala.de
Bratanica księżnej Diany. Źródło: gala.de
Bratanica księżnej Diany. Źródło: gala.de

Kitty Spencer zajmuje się modelingiem. Kobieta jest związana z 62-letnim milionerem. Michael Lewis, bo o nim mowa, jest potentatem mody.

To również może Cię zainteresować: CZY ANDRZEJ SOŁTYSIK NIE PRZYGOTOWAŁ SIĘ DO ROZMOWY? WPADKA PROWADZĄCEGO „DZIEŃ DOBRY TVN” W ROZMOWIE Z EDYTĄ GÓRNIAK, WOKALISTKA BYŁA ZASKOCZONA

Portal „Życie” pisał również o: POŻAR DOMU WYREMONTOWANEGO W PROGRAMIE "NASZ NOWY DOM". KATARZYNA DOWBOR JEST OBURZONA. CHCE POMÓC POSZKODOWANEJ RODZINIE

Jak informował również portal „Życie”: MAŁGORZATA ROZENEK WYBRAŁA RODZICÓW CHRZESTNYCH DLA HENRYKA, ALE RADOSŁAW MAJDAN NIE CHCE PIERWSZEGO SAKRAMENTU DLA DZIECKA