Telewizja Polsat wyemituje dzisiaj wieczorem prawdziwy hit! Konkurencja zdecydowanie nie ma z nimi szans. Co to takiego?

Telewizja Polsat szykuje na wieczór coś naprawdę wyjątkowego

Widzowie mogą dziś wieczorem obejrzeć naprawdę ciekawe filmy. TVP2 wyemituje „Dla Ciebie wszystko”, TVN kultową komedią „Gruby i chudszy”, natomiast telewizja Polsat postawiła na znany megahit.

W Polsacie wieczorem widzowie będą mogli obejrzeć znaną romantyczną produkcję – „Titanic”. Trzeba przyznać, że zdecydowanie pobili oni konkurencję. Widzowie zawsze chętnie wracają do romantycznej produkcji z Leonardo DiCaprio i Kate Winslet w roli głównej.

Titanic. Źródło: kino.de
Titanic. Źródło: kino.de
Titanic. Źródło: kino.de

Kultowa produkcja opowiada o prawdziwej historii statku Titanic, który wypłynął w nocy z 14 na 15 kwietnia 1912 roku. Największy na świecie statek swój pierwszy rejs miał odbyć na trasie Southampton – Cherbourg – Queenstown – Nowy Jork. Niestety nie dopłynął on do portu, gdyż zderzył się z górą lodową i zatonął.

Konkurencja nie ma szans

Film „Titanic” nie zawiera jednak jedynie wątku historycznego. Tragicznej historii towarzyszy wątek miłosny Jacka i Rose. Jack jest biednym artystą, natomiast Rose jest bogatą panną z wyższych sfer. Parę połączyło prawdziwe uczucie i za wszelką cenę chcieli być razem.

Trzeba przyznać, że telewizja Polsat rzuciła widzom wspaniałą propozycję. Czy wy skusicie się na przypomnienie miłosnego wątku z „Titanica”? Czy może raczej wybierzecie pozycję w konkurencyjnej stacji?

To również może Cię zainteresować: CZY ANDRZEJ SOŁTYSIK NIE PRZYGOTOWAŁ SIĘ DO ROZMOWY? WPADKA PROWADZĄCEGO „DZIEŃ DOBRY TVN” W ROZMOWIE Z EDYTĄ GÓRNIAK, WOKALISTKA BYŁA ZASKOCZONA

Portal „Życie” pisał również o: POŻAR DOMU WYREMONTOWANEGO W PROGRAMIE "NASZ NOWY DOM". KATARZYNA DOWBOR JEST OBURZONA. CHCE POMÓC POSZKODOWANEJ RODZINIE

Jak informował również portal „Życie”: MAŁGORZATA ROZENEK WYBRAŁA RODZICÓW CHRZESTNYCH DLA HENRYKA, ALE RADOSŁAW MAJDAN NIE CHCE PIERWSZEGO SAKRAMENTU DLA DZIECKA