Siostra Łucja ze swoich przepowiedni. Zakonnica miała także wizję dotyczącą Polski. To co powiedziała jest przerażające. Oby się nie ziściło.

zakonnice fot. fakt
zakonnice fot. fakt

Siostra Łucja w przepowiedni dla Polski

Siostra Łucja, Portugalka, miała sentyment do Polski. Zakonnica uwielbiała Jana Pawła II. Dlatego też w swoich wizjach czasami wspominała o Polsce.

Jedna z wizji siostry Łucji jest naprawdę przerażająca. W swoich wizjach zakonnica zobaczyła wojny. Jej zdaniem Polska będzie zaangażowana w trzecią wojnę światową. Przeciwieństwie do poprzednich, główną bronią w walce będzie broń jądrowa. Użycie broni jądrowej z powoduje ogromny kataklizmy. Najbardziej ucierpią przez Niemcy oraz Dania i Holandia, które zostaną zalane wodą.

Jakie losy czekają Polskę? Wizja siostrze buty jest zaskakująca. Jej zdaniem Polska będzie jedynym krajem, który nie ucierpi w kataklizmie. Staniemy się ostoją Europy i to od nas będą zależały dalsze losy.

– Nadchodzące wypadki zmienią oblicze ziemi, a wszystkie narody świata zmuszą do działania. Jedne pod presją wojny, inne na skutek klęsk żywiołowych lub zniszczenia i rozpadu, które niesie broń jądrowa – miała napisać siostra Łucja.

Co mówi przepowiednia na 2021 rok? / godtv.com/
Co mówi przepowiednia na 2021 rok? / godtv.com/

To też może cię zainteresować: Małżeństwo było największym błędem w życiu księcia Karola i Lady Di. Zostali zmuszeni do ślubu, choć oboje tego nie chcieli, sensacyjne wyznanie