Jak podaje portal "Pikio", Aldona Orman szczerze opowiedziała o śmierci klinicznej jaką przeżyła i o tym, jak doświadczenie to wpłynęło na całe jej życie. Fani gwiazdy serialów "Klan", "Barwy szczęścia" czy "Na dobre i na złe" nie mieli o tym pojęcia.

Gwiazda seriali

Aldona Orman świetnie czuje się na planie "Klanu", tym bardziej, że grana przez nią postać przypadła do gustu widzom. Losy aktorki obfitowały w wiele zaskakujących wydarzeń. Zaraz po ukończeniu szkoły teatralnej opuściła Polskę - zrobiła to ze względu na miłość. Jej związek nie przetrwał jednak próby czasu i Aldona Orman zdecydowała się wrócić do pracy i zacząć pracę w zawodzie.

Teraz można podziwiać jej talent aktorski nie tylko w serialu "Klan", ale także w innych uwielbianych przez Polaków serialach, takich jak m.in. "Barwy szczęścia", czy opowiadającym o losach lekarzy i pacjentów z Leśnej Góry serialu "Na dobre i na złe".

YouTube

Życie na scenariusz

Okazuje się, że życie Aldony Orman mogłoby stać się podstawą scenariusza. W jednym z wywiadów gwiazda wyznała, że doświadczyła śmierci klinicznej i opowiedziała o szczegółach, jakie wiązały się z tym wydarzeniem. Śmierć kliniczna była wynikiem ciężkiej choroby z jaką zmagała się aktorka.

Jak przyznała pewnego dnia po prostu straciła przytomność. Trafiła do szpitala. Po tym, jak doświadczyła opuszczenia swojego ciała, zaczęła zupełnie inaczej patrzeć na świat. " Nie każdy ma możliwość wrócić po raz kolejny na ziemię i doświadczyć tego wszystkiego, czego ja doświadczyłam. Wiem, że istnieje pewna energia..." - zdradziła w jednym z wywiadów.

" Wracając, dostajesz pewną informację i potem wiesz, co się wydarzy, co się stanie. Nie mogę o tym mówić, bo to jest tylko moje, ale od tamtej pory inaczej patrzę na świat " - dodała. Po tym wydarzeniu, w jej życiu zaszło wiele zmian. Aldona Orman poznała mężczyznę i doczekała się narodzin wymarzonej i upragnionej córeczki.

YouTube

Spotkaliście kogoś z podobnymi doświadczeniami? A może wam samym przytrafiło się coś podobnego?

To też może cię zainteresować: Małżeństwo było największym błędem w życiu księcia Karola i Lady Di. Zostali zmuszeni do ślubu, choć oboje tego nie chcieli, sensacyjne wyznanie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Zenek Martyniuk marzy o duecie z Edytą Górniak. Król disco polo chce napisać dla diwy piosenkę

O tym się mówi: 30.07.2020 rok. Najnowsze dane dotyczące zakażeń w Polsce płyną z Ministerstwa Zdrowia. To nie są dobre wieści