Małgorzata Kożuchowska to obecnie jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Błyskawicznie przyciąga uwagę fanów, a także fotoreporterów, którzy regularnie towarzyszą jej wszędzie, gdzie się pojawi.

Małgorzata Kożuchowska odpowiada fance. Nie przebiera w słowach

Małgorzata Kożuchowska ma ręce pełne roboty. Przed aktorką kolejne filmowe zadanie. Małgorzata Kożuchowska oraz Michał Koterski aktualnie pracują nad filmem o rodzinie Gierków. Aktorka wcieli się w nim w Stanisławę Gierek, żonę Edwarda Gierka. Właśnie dlatego Małgorzata Kożuchowska ostatnio pojawiła się na Śląsku.

- Zaczynam kolejną filmową przygodę życia! Kierunek: Śląsk! Stasiu! Bądź dla mnie łaskawa! Życzcie mi szczęścia i trzymajcie kciuki! – napisała w sieci.

No zamieszczonym przez aktorkę zdjęciu widzimy, że przestrzega ona zalecanych obostrzeń. Podróżująca pociągiem Kożuchowska ma na sobie maseczkę ochronną. Niestety zachowanie aktorki nie spodobało się internautom. Kożuchowska nie dała sobie w kaszę dmuchać. Postanowiła odpowiedzieć.

- Trochę ta maseczka wymowna... I że Śląsk... - napisała internautka.

- Takie są przepisy w pociągu, obsługa zwraca uwagę pasażerom, żeby wszyscy mieli założone maseczki. Nie sądzę, żeby znaczenie miał kierunek, w którym jedzie pociąg. Założyłam maseczkę z szacunku do wszystkich pozostałych pasażerów podróżujących w wagonie. To nie jest żadna manifestacja. – odpisała Kożuchowska.

Małgorzata Kożuchowska
Małgorzata Kożuchowska
Małgorzata Kożuchowska

Niestety to nie wystarczyło. Kolejna z internautek postanowiła napisać coś mniej kulturalnego…

- Jeszcze przyłbicę załóż i kaftan, ale przede wszystkim stuknij się w głowę. – napisała.

Aktorka postanowiła zareagować.

- Przede wszystkim grzeczniej, a potem dowiedz się, jakie obowiązują zasady podczas podróżowania pociągiem w pandemii i przeproś. – odpowiedziala.

To też może cię zainteresować: Niektóre zachowania Polaków powodują zniesmaczenie. Co takiego robią nasi rodacy, co niezbyt dobrze o nas świadczy

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Czy to kolejne ognisko koronawirusa w naszym kraju? Liczba potwierdzonych przypadków jest niepokojąca

O tym się mówi: Marcelina Zawadzka nie poprowadzi „The Voice of Poland”. Znana jest jej następczyni, wybór jest zaskakujący