Iga Krefft, jedna z najpopularniejszych i najbardziej lubianych bohaterek kultowego serialu TVP, „M jak miłość”, może odejść z produkcji. Fani zastanawiają się, co takiego dzieje się z jej zdrowiem, a także czy doniesienia, które krążą w mediach, są prawdziwe.

„M jak miłość” to jeden z najpopularniejszych polskich seriali, który doczekał się setek tysięcy fanów. Emitowany jest już od 20 lat, obecnie powstało już ponad 1500 odcinków serialu, i choć obsada zmienia się, to widzowie wiernie trwają przy swojej ulubionej produkcji.

Iga Krefft. Źródło: Instagram
Iga Krefft. Źródło: Instagram

Iga Krefft pokazała zdjęcia z synem

Iga Krefft, czyli serialowa Ula, nagle zniknęła z planu serialu, co zostało wytłumaczone wyjazdem jej postaci. Wszystko dlatego, że aktorka narzekała na problemy zdrowotne. Odpoczywała w Azji, jednak później musiała pozostać tam przez długi czas, a następnie wrócić i odbyć kwarantannę w Polsce.

Aktorka potrzebuje czasu, by dojść do siebie. Jak się okazało, w tym czasie jej rodzina powiększyła się! Iga Krefft oraz jej partner doczekali się… syna!

Serialowa Ula ujawniła już, że do „M jak miłość” wróci już niebawem – jak przypomina Super Express, fani doczekają się powrotu Uli z Australii.

Iga Krefft. Źródło: Instagram
Iga Krefft. Źródło: Instagram

Iga Krefft od kilku lat jest w związku ze scenarzystą oraz reżyserem, mężczyzną, który przez chwilę także grał w „M jak miłość”, Wiktorem Ejryszewem. Para jest ze sobą szczęśliwa i zdecydowała się na… powiększenie rodziny.

Iga Krefft oraz Wiktor Ejryszew doczekali się… syna! Okazuje się, że chodzi o ich wspólnego psa – uroczego foksteriera o imieniu Pinio. Trzeba przyznać, że słodko razem wyglądają!

Iga Krefft. Źródło: Instagram
Iga Krefft. Źródło: Instagram

Przypomnij sobie o… KRAKÓW: W TYCH MIEJSCACH NIE BĘDZIE JUTRO WODY. JEST KOMUNIKAT Z WODOCIĄGÓW

Jak informował portal Życie: MINISTERSTWO ZDROWIA WYDAŁO WAŻNE OSTRZEŻENIE. POLACY PODCZAS WAKACJI CZĘSTO POPEŁNIAJĄ TE BŁĘDY, CO MOŻE SPOWODOWAĆ POWAŻNE KONSEKWENCJE

Portal Życie pisał również o… ADAM MAŁYSZ ZABRAŁ GŁOS W SPRAWIE FALI KRYTYKI, JAKĄ WYLALI NA NIEGO INTERNAUCI. O CO IM POSZŁO