Mateusz Damięcki i Paulina Andrzejewska są małżeństwem od 2018 roku. Kobieta jest choreografką i instruktorką baletu. Widać, że są ze sobą bardzo szczęśliwi i kochają się na zabój. Dlatego też, gdy jeden z internautów, skrytykował wygląd Pauliny, Mateusz Damięcki od razu stanął w obronie ukochanej.

Żona Mateusza Damięckiego spotkała się ze sporą krytyką

Żona Mateusza Damięckiego – Paulina Andrzejewska, spotkała się z krytyką od strony internauty. Nazwał on tancerkę „starą i mało atrakcyjną”. Oczywiście od razu w obronie ukochanej stanął mąż Pauliny – aktor Mateusz Damięcki.

Paulina, jak wyznała w wywiadzie z Plejadą, nie przejęła się jednak zbytnio słowami internauty i uważa, że każdy ma prawo do wyrażania własnej opinii.

Mateusz Damięcki z żoną. Źródło: pudelek.pl
Mateusz Damięcki z żoną. Źródło: pudelek.pl
Mateusz Damięcki z żoną. Źródło: pudelek.pl

Zawsze jest przykro czytać tego typu wypowiedzi, ale nie zdenerwowałam się jakoś bardzo. Każdy ma prawo do swojego zdania, więc jeśli ktoś uważa, że nie jestem atrakcyjna, niech tak będzie - oznajmiła zdroworozsądkowo Andrzejewska. Ludzie oceniają na podstawie zdjęć powierzchownie, tylko to, co widzą przed oczami.

- powiedziała Paulina w rozmowie z Plejadą.

Co odpowiedziała kobieta złośliwym internautom

Żona Mateusza Damięckiego dodała jednak, że było jej bardzo miło, iż wielu internatów stanęło w jej obronie. Choć słowa krytyki ją nie dotknęły, miło było czytać pochlebne komentarze.

Przyznam, że komentarze dotyczące wyłącznie powłoki fizycznej nie są dla mnie tak przykre, jak np. sytuacje, w których internauci drążą inne, bardziej osobiste wątki. Nie zamierzam teraz przeżywać mocno tej sytuacji, choć to było bardzo miłe, że dużo ludzi się za mną wstawiło.

- dodała żona Mateusza Damięckiego.

Mateusz Damięcki z żoną. Źródło: pudelek.pl
Mateusz Damięcki z żoną. Źródło: pudelek.pl
Mateusz Damięcki z żoną. Źródło: pudelek.pl

To również może Cię zainteresować: CZY ANDRZEJ SOŁTYSIK NIE PRZYGOTOWAŁ SIĘ DO ROZMOWY? WPADKA PROWADZĄCEGO „DZIEŃ DOBRY TVN” W ROZMOWIE Z EDYTĄ GÓRNIAK, WOKALISTKA BYŁA ZASKOCZONA

Portal „Życie” pisał również o: POŻAR DOMU WYREMONTOWANEGO W PROGRAMIE "NASZ NOWY DOM". KATARZYNA DOWBOR JEST OBURZONA. CHCE POMÓC POSZKODOWANEJ RODZINIE

Jak informował również portal „Życie”: MAŁGORZATA ROZENEK WYBRAŁA RODZICÓW CHRZESTNYCH DLA HENRYKA, ALE RADOSŁAW MAJDAN NIE CHCE PIERWSZEGO SAKRAMENTU DLA DZIECKA