Dorota Wellman należy do najbardziej rozpoznawalnych i lubianych dziennikarek. Od lat wspólnie z Marcinem Prokopem prowadzą program „Dzień Dobry TVN”. Jednak sympatia ze strony widzów to tylko jedna strona medalu.

Dziennikarka musi się zmierzyć często także z hejtem. Dorota Wellman zgodziła się na wywiad, w którym zdobyła się na szczere i poruszające wyznanie dotyczące swojej nadwagi i samoakceptacji.

Dorota Wellman cierpi na nieuleczalną chorobę

Tym, z czego słynie Dorota Wellman jest jej ogromny dystans do siebie i otaczającego świata, a także ogromnego poczucia humoru. Wielbiciele cenią jej otwartość, odwagę i szczerość.

Jednak obok sympatii musi zmierzyć się także z hejtem. Często słyszy lub czyta komentarze, które mają jej dopiec i zranić. Przez lata przyzwyczaiła się do negatywnych komentarzy.

Dorota Wellman zdradziła dla Radia Zet, że niejednokrotnie usiłowała schudnąć, jednak bezskutecznie. Dziennikarka od lat zmierza się z pewną chorobą, która uniemożliwia jej zrzucenie kilogramów.

Moja waga to konsekwencja zaburzeń gospodarki hormonalnej, które będą ze mną do końca życia. No albo można było mieć dziecko, albo zaburzenia hormonalne, to ja już wybieram dziecko i nawet nie dyskutuję.

Dorota Wellman / YouTube: Uwaga! TVN
Dorota Wellman / YouTube: Uwaga! TVN

Dorota Wellman zdradziła swoje problemy

Jak sama wyznała, niejednokrotnie usiłowała stosować diety, które miały jej pomóc. Jednak przy jej zaburzeniach hormonalnych nie jest to łatwe. Dlatego zaakceptowała siebie w całej okazałości – z wadami i zaletami.

Wielokrotnie bardzo się starałam to zrobić i nie jest to dieta pod tytułem: Teraz nie będę żarła, tylko piła zielone soki z dużą ilością jarmużu. Ja się poddawałam wielokrotnie terapiom pod okiem lekarzy, dlatego udało mi się schudnąć przez wiele lat ponad 30 kilogramów, ale moja waga dalej już nie rusza.

Dorota Wellman / YouTube: KręciolaTV
Dorota Wellman / YouTube: KręciolaTV

Dorota Wellman wybrała jednak to, co było dla niej ważniejsze. Od zgrabnej figury bardziej ceni sobie swoje dzieci.

To również może Cię zainteresować: PAWEŁ DELĄG OTWARCIE OPOWIEDZIAŁ O SWOIM ŻYCIU UCZUCIOWYM. „MOJE SERCE JEST ZAJĘTE”, JEGO UKOCHANA NIE CHCE SIĘ WYPOWIADAĆ

To również może Cię zainteresować: KRAKÓW: PRACOWNIK Z WYNIKIEM POZYTYWNYM. CZY TO STANIE SIĘ KOLEJNYM OGNISKIEM KORONAWIRUSA

Zobacz także: MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN I PATRYK VEGA? JEJ CIĄŻA Z RADKIEM POWSTRZYMAŁA ICH NA DŁUGO. CO ŁĄCZY TYCH DWOJE