Jak podaje "se.pl", Małgorzata Rozenek-Majdan i Patryk Vega już rok temu wiedzieli, że będą ze sobą współpracować. Ciąża Małgorzaty sprawiła, że musieli to odłożyć. Teraz, gdy Henio jest już sporym oseskiem, nic nie stoi na przeszkodzie filmowej karierze jego mamy.

Małgorzata Rozenek-Majdan zagra u Vegi!

Jak wyznał sam reżyser, bardzo ceni sobie osobowość Małgorzaty i nie ukrywa, że chętnie podejmie z nią współpracę. Mało tego, jak stwierdził - jest wręcz tego pewien.

YT

Jak najbardziej jestem otwarty na współpracę z Małgosią. Jestem wręcz przekonany, że prędzej czy później spotkamy się na planie. Na pewno musi to być rola, która zarówno dla niej, jak i dla mnie będzie wyzwaniem. Małgosię bardzo cenię i uważam, że ma kapitalną osobowość, więc nie widzę przeszkód, byśmy mogli współpracować.

Małgorzata Rozenek-Majdan nie ukrywała, że wizja współpracy z Partykiem Vegą jest dla niej bardzo ekscytująca. Nic dziwnego, gdyż wiele gwiazd chciałoby zagrać w produkcjach pokroju "Kobiet mafii", "Pitbulla", czy Botoksu".

YT

Bardzo szanuję Patryka za jego pracę i byłoby dla mnie ogromnym zaszczytem spotkać się z nim na planie. Byłoby to spełnieniem kolejnego zawodowego marzenia.

Mimo szczerości Małgosi, że chciałaby zagrać w filmie u boku własnego męża, Radosław nie wziął udziału w sekretnym spotkaniu celebrytki i reżysera. Znajomy reżysera, zapytany o film, odmówił zdradzenia szczegółów.

Nie możemy zdradzić szczegółów rozmowy. Mogę jedynie potwierdzić, że macie dobre informacje, jeśli chodzi o cel spotkania.

W jakiej roli najchętniej zobaczylibyście Małgorzatę Rozenek-Majdan?

O tym pisaliśmy: Jasnowidz Aida Kosojan-Przybysz zabrała głos w sprawie życia po pandemii. Co nas czeka, gdy to wszystko się skończy?

Zerknij tutaj: Lara Gessler podjęła ważną decyzję w kwestii dziecka. Zrobi inaczej niż Anna Lewandowska

Przypomnij sobie też o tym: Na 20 minut trafił "na tamten świat". Gdy wrócił do żywych, opowiedział o tym, co tam widział