Jak podaje "Plejada", znana z mediów jasnowidz opisała swoją wizję przyszłego świata po skończeniu się pandemii koronawirusa. Jej słowa, z pozoru ogólnikowe i bez rewelacji, po głębszym zastanowieniu potwierdzają przesłania wielu jasnowidzów - tych z minionych epok i tych współczesnych.

Metafory i porównania pomagają zrozumieć jej przekaz

Marcin Cejrowski zapytał Aidę o przyszłość, jaka nadejdzie. Jej definicja przyszłości daje do myślenia.

Plejada

"Przyszłość jest ruchoma i tego się trzymam całe swoje życie. Przyszłość to są cztery drogi, jakbyśmy stali na skrzyżowaniu. [...] Zależy, o jaką przyszłość nam chodzi...[...] Przyszłość ma wiele dróg: uczuciową, zdrowotną, zawodową, to jest bardzo szerokie pojęcie...i oczywiście - przyszłość można odwrócić."

Jasnowidz w rozmowie z Marcinem Cejrowskim poruszyła bardzo istotną kwestię wyboru drogi prowadzącej do przyszłości. To, co powiedziała może się przytrafić każdemu z nas.

"Wiesz, jak człowiek czasami wybiera drogę? LĘKIEM. Ucieka gdzieś w strachu, nastawia tę swoją 'antenę' na przyjmowanie niepozytywnych różnego rodzaju bodźców zewnętrznych. Zaczyna wierzyć w to, że pech go prześladuje...[...] Jak człowiekowi jest tak bardzo duszno, musi otworzyć okno, albo zmienić miejsce."

Zapytana o to, jak widzi przyszłość świata po skończeniu się pandemii, Aida znowu użyła metafory, aby przybliżyć nam swój przekaz.

Plejada

"Świat będzie wyglądał tak, jak my będziemy go malować. Wszystko zależy również od naszego nastawienia. Jeden ma drzewo i zbiera owoce, a drugi z tego drzewa zrobi meble..."

Marcin Cejrowski podchwytująć metaforę o malowaniu świata zapytał Aidę, jakie kolory farb teraz widzi. Odpowiedziała zdecydowanie, że widzi kolory sepii.

"Ja widzę, że w niektórych sytuacjach będzie duża delikatność, ostrość kolorów będzie drażnić. Teraz człowiek jest wystraszony...i tak naprawdę, to jest tak, jakbyśmy z takiego bunkru wyłazili - jednego światło będzie razić, a drugi powie 'nareszcie'. Nie mogę powiedzieć ogólnie jak to będzie na świecie, bo każdy kraj będzie to przeżywał inaczej..."

Miejmy nadzieję, że każdy z nas znajdzie dla siebie idealne kolory farb, aby świat nabrał najpiękniejszych ze znanych nam kolorów.

Co słychać u Ireny Santor: Irena Santor. Jej najbliższe plany mogą bardzo zasmucić jej wiernych fanów. Co się stało?

Kotarski wygryzł Adamczyka: Piotr Adamczyk stracił pracę? Aktor nie ma pieniędzy