Jak podaje "gentside.co.uk", Zack jest bardzo wysportowanym młodym mężczyzną, więc może być sporym zaskoczeniem, że gdy miał 17 lat, podczas jednej z lekcji WF doznał zatrzymania akcji serca.

Niesamowita opowieść prosto z zaświatów

YT

Natychmiast trafił do szpitala, a to, co stało się później, jest zarówno szokujące, jak i prowokujące do myślenia.

Prawie uznany za zmarłego

Gdy jego serce przestało bić na całe 20 minut, lekarze chcieli uznać nastolatka za zmarłego. Ale wbrew oczekiwaniom wszystkich wydarzył się cud. Podobnie jak inny nastolatek z USA, Zack wrócił do życia, a lekarze nie potrafili wyjaśnić, dlaczego.

YT

W wywiadzie dla CBS DFW, następnie ujawnił, co się z nim stało, gdy był nieprzytomny przez te 20 długich minut. Zack twierdzi, że widział Jezusa.

YT

Powiedział dziennikarzom: „Widziałem mężczyznę, który miał długie, potargane włosy i gęstą brodę i szybko zdałem sobie sprawę, że to był Jezus”.

Wpływ na innych

Zack twierdzi, że jego doświadczenie bliskie śmierci sprawiło, że inni zaczęli wierzyć. Nawet ojciec nastolatka zaniemówił, gdy usłyszał historię swojego syna. Nastolatek się obudził i powiedział nam o czymś, czego doświadczył.

Po prostu nie sposób tego wyjaśnić. Wyjaśnienie tego po ludzku nie jest możliwe. Są jednak oczywiście ludzie, którzy wątpią w historię Zacka. Jednak raporty o przeżyciach bliskich śmierci, takie jak te, które dotyczą Chrisa Harrisona, zawsze mają trochę pozytywnego znaczenia, jeśli oznaczają, że w rezultacie ludzie mniej boją się śmierci.


YouTube/Radio Jarron

Co sądzisz o opowieści nastolatka? Czy jego emocje widoczne na nagraniu są Twoim zdaniem prawdziwe?

O tym pialiśmy: Były premier Polski Donald Tusk napawa się chwilami z wnuczką. Czy zechce całkowicie oddać się roli głowy rodziny

Zerknij tutaj: Dobre wiadomości płyną od Adama Małysza. Jego najbliżsi i fani mogą odetchnąć z ulgą. Co się stało

Przypomnij sobie też i o tym: Minister edukacji Dariusz Piontkowski ogłosił ważną decyzję dotyczącą otwarcia szkół. Czy uczniowie wrócą na lekcje w tym roku szkolnym