Gosia Andrzejewicz zadebiutowała w świecie muzycznym w 2004 roku. Póki co, wydała pięć albumów, z czego dwa otrzymały tytuł złotej płyty.

Na początku swojej muzycznej kariery Gosia Andrzejewicz wdała się w konflikt z Elżbietą Zapendowską. Trenerka śpiewu skrytykowała jej śpiew oraz zachowanie na scenie. Czy wyjaśniły sobie dawne spory?

Dawny konflikt Gosi Andrzejewicz i Elżbiety Zapendowskiej powraca?

Gosia Andrzejewicz podczas wywiadu dla portalu Plejada.pl wspomniała swój dawny konflikt z Elżbietą Zabendowską. Wokalistka przyznała, że bardzo przeżyła słowa, które wypowiedziała Zapendowska.

Znana trenerka śpiewu skrytykowała występ Andrzejewicz. Następnie przyznała, że jej wokal nie jest najgorszy, jednak irytuje ją "głupota w oczach i mizdrzenie się do publiczności".

Gosia Andrzejewicz. Źródło: eska.pl
Gosia Andrzejewicz. Źródło: eska.pl
Gosia Andrzejewicz. Źródło: eska.pl

Gosia Andrzejewicz wyznała dla Plejady, że przed ich słynnym konfliktem miała kontakt z Zapendowską. Mało tego, trenerka uczyła ją śpiewu i była nią ponoć zachwycona.

Jedyny kontakt z tą panią miałam w czasie, gdy byłam nastolatką i pojechałam na warsztaty wokalne, gdzie uczyła śpiewu. Wtedy mnie bardzo chwaliła na tych warsztatach, dała mi najtrudniejszą piosenkę do zaśpiewania, bo stwierdziła, że sobie z tą piosenką poradzę. Chwaliła mnie, dała swój numer telefonu. Generalnie rzecz biorąc, byłam bardzo zadowolona z tego kontaktu. Ja mam dobre wspomnienia, ona mnie może nawet nie pamięta

- wyznała piosenkarka.

Ela Zapendowska. Źródło: wideoportal.tv
Ela Zapendowska. Źródło: wideoportal.tv
Ela Zapendowska. Źródło: wideoportal.tv

Wokalistka opowiedziała o ich sprzeczce

Gosia Andrzejewicz wyznała również, że bardzo przeżyła słowa Zapendowskiej. Zawsze pilnowała by mieć dobry warsztat wokalny i słowa krytyki bardzo ją zabolały.

[quote author=""]Powinnam uznać

- zdradziła Gosia Andrzejewicz.

To również może Cię zainteresować: PAWEŁ DELĄG OTWARCIE OPOWIEDZIAŁ O SWOIM ŻYCIU UCZUCIOWYM. „MOJE SERCE JEST ZAJĘTE”, JEGO UKOCHANA NIE CHCE SIĘ WYPOWIADAĆ

To również może Cię zainteresować: KRAKÓW: PRACOWNIK Z WYNIKIEM POZYTYWNYM. CZY TO STANIE SIĘ KOLEJNYM OGNISKIEM KORONAWIRUSA

Zobacz także: MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN I PATRYK VEGA? JEJ CIĄŻA Z RADKIEM POWSTRZYMAŁA ICH NA DŁUGO. CO ŁĄCZY TYCH DWOJE