Jak podaje portal "Lelum", Aleksandra Kwaśniewska wywołała ogromne poruszenie wśród fanów publikując swoje zdjęcie. Jej wielbiciele nie mają wątpliwości, że córka Jolanty i Aleksandra Kwaśniewskich czeka na narodziny potomka! Co ich skłoniło do wyciągnięcia takiego właśnie wniosku? Okazuje się, że to jeden, drobny szczegół.

Ciąża Aleksandry Kwaśniewskiej?

Część fanów Aleksandry Kwaśniewskiej nie ma wątpliwości, że spodziewa się ona dziecka. Wszystko przez zamieszczone w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym Ola Kwaśniewska trzyma rękę na brzuchu. Dla części jej fanów to jednoznaczny dowód na to, że spodziewa się dziecka. Przyznać należy także, że część wielbicieli córki byłego prezydenta jest oburzona takimi spekulacjami.

Córka Jolanty i Aleksandra Kwaśniewskich Ola, od 8 lat jest szczęśliwą mężatką. Zarówno Aleksandra Kwaśniewska, jak i jej mąż Kuba Badach oddawali się do tej pory pracy zawodowej. Ola nigdy nie odnosiła się publicznie do kwestii powiększania rodziny. Nie skomentowała również ostatnich spekulacji.

Znacznie bardziej zainteresowani tematem wydają się być wielbiciele Aleksandry Kwaśniewskiej. "Ręka na brzuszku" - napisała jedna z obserwatorek nawiązując do ewentualnej ciąży. "A tylko w ciąży można trzymać rękę na brzuchu" - odpisała inna.

Instagram/aleksandraaleksandrowna

Spekulacje

Pierwsze spekulacje o ciąży córki byłej pary prezydenckiej pojawiły się już w 2012 roku, kiedy Ola wyszła za mąż za Kubę Badacha. Media i wielbiciele zaczęli wypatrywać ciążowego brzuszka. Aleksandra Kwaśniewska ze śmiechem dementowała wówczas medialne doniesienia.

Jednocześnie podkreślała, że kiedyś, chce zostać mamą. "Nigdy nie zakładałam, że mogłabym nie mieć dzieci. Jest to, wydaje mi się, bardzo naturalna kolej rzeczy" - powiedziała w jednej z rozmów z "Super Expressem".

Instagram/aleksandraaleksandrowna

Póki co, nie wiemy czy gest ze zdjęcia jest dowodem na ciąże czy też nie. Kiedy tylko pojawią się nowe informacje na ten temat, z pewnością was o tym poinformujemy. A jakie wy macie przeczucia w tej sprawie?

To też może cię zainteresować: Kim jest i czym zajmuje się córka Antoniego Macierewicza? Praktycznie nikt o niej nie wie, kobieta unika rozgłosu

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Anna Bardowska z programu "Rolnik szuka żony" pochwaliła się nowym zdjęciem. Fani zachwyceni

O tym się mówi: To był prawdziwy armagedon. Najgroźniejsze zjawiska atmosferyczne nad Polską. Czy będzie jeszcze gorzej