Janusz Chabior to 57-letni popularny aktor. Mężczyzna zyskał największą popularność dzięki rolom w filmach „Botoks”, „Narzeczony na niby”, „Underdog”, „Polityka” oraz „Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa”. Co więcej, fani mogli zobaczyć go na ekranie także w serialach – miał role epizodyczne m.in. w „Ojcu Mateuszu” oraz w „Na Wspólnej”.

Ci, którzy interesują się życiem prywatnym aktora, wiedzą już, że 20 czerwca 2020 roku Janusz Chabior stanął na ślubnym kobiercu z ukochaną, która jest od niego młodsza o 20 lat. Jest to jego druga żona.

Janusz Chabior jest ponownie żonaty

Ich związek wyszedł na jaw w 2019 roku. Od tego czasu sprawy potoczyły się bardzo szybko – przed kilkoma miesiącami aktor zdecydował się na wejście w kolejny etap związku i oświadczyny swojej ukochanej, zaś 20 czerwca 2020 roku wzięli ślub.

Janusz Chabior. Źródło: Instagram
Janusz Chabior. Źródło: Instagram

Jak podaje Pomponik, szczęśliwą wybranką Janusza Chabiora jest aktorka Agata Wątróbska. Nowożeńcy pokazali wspólne zdjęcia ze ślubu w mediach społecznościowych i to właśnie stąd fani oraz media dowiedzieli się o ceremonii.

Ślub był w innym klimacie niż zazwyczaj – stroje młodych pokazują, że postanowili odejść od tradycyjnych, bardzo oficjalnych kreacji. Co więcej, nie zdecydowali się na wesele z pompą. Postanowili świętować zaślubiny z najbliższymi na pizzę.

Janusz Chabior. Źródło: Youtube
Janusz Chabior. Źródło: Youtube

Janusz Chabior wybrał się z żoną nad morze

Ślub Chabiora był w innym klimacie niż zazwyczaj – stroje młodych pokazują, że postanowili odejść od tradycyjnych, bardzo oficjalnych kreacji. Co więcej, nie zdecydowali się na wesele z pompą. Postanowili świętować zaślubiny z najbliższymi na pizzę.

Teraz para wybrała się razem nad polskie morze – do miejscowości Stegna. Janusz Chabior dodał zdjęcie ze swoją ukochaną i podpisał je tymi słowami:

Oprócz Ciebie i błękitnego nieba nic mi dzisiaj nie potrzeba...

Janusz Chabior z żoną. Źródło: instagram.com
Janusz Chabior z żoną. Źródło: instagram.com
Janusz Chabior z żoną. Źródło: instagram.com

Widać, że para jest ze sobą bardzo szczęśliwa. Wystarczy życzyć dużo szczęścia Januszowi Chabiorowi i Agacie Wątróbskiej!

To również może Cię zainteresować: PAWEŁ DELĄG OTWARCIE OPOWIEDZIAŁ O SWOIM ŻYCIU UCZUCIOWYM. „MOJE SERCE JEST ZAJĘTE”, JEGO UKOCHANA NIE CHCE SIĘ WYPOWIADAĆ

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: DAGMARA KAŹMIERSKA NIE KRYJE ZAFASCYNOWANIA ANTKIEM KRÓLIKOWSKIM. CO ŁĄCZY TYCH DWOJE? CZY KAŹMIERSKA ZAJMIE MIEJSCE KASI DĄBROWSKIEJ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: ZENEK MARTYNIUK ZNALAZŁ SIĘ W SYTUACJI NIE DO POZAZDROSZCZENIA. KIEDY SKOŃCZY SIĘ ZŁA PASSA KRÓLA DISCO POLO, O CO CHODZI