Muzyka disco polo robi od lat prawdziwą furorę. Wiele osób słucha wyłącznie tego gatunku muzyki. Jest rytmiczna, skoczna i sprzedaje się praktycznie wszędzie.

Niekwestionowanym królem disco polo jest występujący z zespołem Akcent, Zenek Martyniuk. Jednak również inne zespoły chcą się wybić i szukają oryginalnych pomysłów. Pewna grupa jednak nieco przesadziła.

Czy ksiądz w teledysku to już przesada?

Zespół AM jednak nieco przesadził. W swoim występie jeden z członków grupy przebrał się za... księdza! Przebrany kapłan miał „spowiadać” gości weselnych na zabawie.

Mężczyzna śpiewał na weseli utwór „Spowiedź” zespołu Dance Akord. Część gości weselnych była zachwycona, komentarze internautów, pod zamieszczonym przez grupę AM filmikiem, były także bardzo pochlebne. To zaskakujące, że aż tak spodobał im się występ.

Ksiądz na weselu. Źródło: youtube.com
Ksiądz na weselu. Źródło: youtube.com
Ksiądz na weselu. Źródło: youtube.com

Wiele osób uważa jednak, że to lekka przesada i nie powinno śmiać się z takich rzeczy. Jednak większość komentujących uważa, że występ grupy AM jest nie tylko fantastyczny pod względem muzycznym, ale również aktorskim.

Internauci byli zachwyceni

Przebrany za księdza wokalista rozbawił internautów, którzy sami chcieliby takiego „kapłana” na swoim weselu.

"Od takiego księdza pokute dostać to sama przyjemność" "Przebojowy ksiądz" "Piękne piękne wesele oglądam 100 razy i oglądam"

- pisali pod opublikowanym filmikiem.

A wy co myślicie, czy jest to lekka przesada?

To również może Cię zainteresować: PAWEŁ DELĄG OTWARCIE OPOWIEDZIAŁ O SWOIM ŻYCIU UCZUCIOWYM. „MOJE SERCE JEST ZAJĘTE”, JEGO UKOCHANA NIE CHCE SIĘ WYPOWIADAĆ

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: DAGMARA KAŹMIERSKA NIE KRYJE ZAFASCYNOWANIA ANTKIEM KRÓLIKOWSKIM. CO ŁĄCZY TYCH DWOJE? CZY KAŹMIERSKA ZAJMIE MIEJSCE KASI DĄBROWSKIEJ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: ZENEK MARTYNIUK ZNALAZŁ SIĘ W SYTUACJI NIE DO POZAZDROSZCZENIA. KIEDY SKOŃCZY SIĘ ZŁA PASSA KRÓLA DISCO POLO, O CO CHODZI