Ta tajemnica była skrywana aż do teraz. Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan długo walczyli o to, by doczekać się wspólnie dziecka. Choć wydawało się, że nie będzie już możliwe, a małżonkowie rozważali nawet opcję adopcji to po kolejnym sztucznym zapłodnieniu okazało się, że celebrytka zaszła w ciążę i urodzi dziecko.

Jej ciąża była przez wiele miesięcy tematem numer jeden z polskich mediach, a sama zainteresowana promieniała szczęściem. Mały Henryk przyszedł na świat 10 czerwca i od tego czasu para dzieli się niemal każdą chwilą jego życia w mediach społecznościowych. Jednak o tym wiedzieli tylko oni sami. Jaki sekret związany z Henrykiem ukrywali?

Na jaw wyszła tajemnica małego synka Małgorzaty Rozenek-Majdan. Świeżo upieczeni rodzice sami byli zaskoczeni

Małgorzata Rozenek-Majdan miesiąc temu została mamą po raz trzeci, a radości Majdanów nie ma końca. Jest jednak pewien sekret związany z maleńkim synem pary, który dopiero dziś wyszedł na jaw. To spore zaskoczenie!

fot. Instagram @m_rozenek

Okazuje się bowiem, że chłopiec, który kilka dni temu skończył pierwszy miesiąc i jest oczkiem w głowie całej rodziny, a do maluszka przywiązał się nawet były mąż gwiazdy TVN, Jacek Rozenek miał mieć zupełnie inne imię. Mały Henio stał się nim chwilę po przyjściu na świat.

Przez wiele miesięcy Majdanowie zastanawiali się jak nazwą syna i finalnie wybrali staromodne imię Franciszek. Pod tym kątem przygotowywali również pokoik i wyprawkę dla chłopca.

Jak informuje Pikio.pl, na bazie wieści od informatora portalu Plotek.pl, decyzja o nazwaniu chłopca Henryk zapadła chwilę po jego przyjściu na świat. Gdy wrócili z maleństwem z porodówki, na ich synka czekał nietrafiony plakat powitalny z napisem Franciszek.

fot. Instagram @m_rozenek

Jak informował portal "Kraj": MEGHAN MARKLE NAPRAWDĘ JEST W CIĄŻY? DZIENNIKARZE SĄ O TYM PRZEKONANI, UDOWADNIAJĄ, ŻE KSIĘŻNA CELOWO UKRYWA BRZUSZEK

Przypomnij sobie: MĄŻ ILONY FELICJAŃSKIEJ ZDRADZIŁ POWODY ICH ROZSTANIA! PAUL MONTANA W MOCNYCH SŁOWACH O BYŁEJ UKOCHANEJ

Portal "Kraj" pisał również: KASIA TUSK POCHWALIŁA SIĘ CÓRECZKĄ W SIECI. FANI ZACHWYCAJĄ SIĘ RODZINNYMI CHWILAMI CÓRKI DONALDA TUSKA