Media obiegła bardzo ważna wiadomość na temat Jerzego Stuhra. Jak podawano, aktor w ciężkim stanie trafił do Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie z przypuszczalnym darem mózgu. Miniony weekend aktor spędzał na Podhalu, gdzie w nocy z niedzieli na poniedziałek jego stan uległ znacznemu pogorszeniu.

Według informacji podanych przez przyjaciela aktora Jerzego Radziwiłowicza, Jerzy Stuhr przypuszczalnie doznał wylewu. Nie jest tajemnicą, że artysta przeszedł także zawał serca, oraz wygrał walkę z nowotworem krtani, a w tym wszystkim dzielnie wspierała go żona Barbara wraz z dziećmi.

Jerzy Stuhr. Źródło: Twitter
Jerzy Stuhr. Źródło: Twitter

Teraz, gdy cała Polska trzyma kciuki za kolejną wygraną walkę o zdrowie Jerzego Stuhra, media informują o każdej ważnej zmianie samopoczucia aktora.

Jak czuje się Jerzy Stuhr?

Jak przypomina Super Express, Jerzy Stuhr trafił do szpitala w Krakowie w nocy z niedzieli na poniedziałek. Ta informacja bardzo szybko obiegła media i trafiła do fanów aktora.

Rodzina artysty postanowiła wydać oświadczenie, które ma zaspokoić ciekawość osób, które martwią się o jego stan zdrowia. Krótka, lakoniczna notka na razie musi wystarczyć, jednak jej treść ujawnia, jak się czuje Jerzy Stuhr.

„Sytuacja jest trudna, ale pacjent szybko wraca do formy” – brzmi oświadczenie wydane przez najbliższych artysty.

Jerzy Stuhr. Źródło: fakt.pl
Jerzy Stuhr. Źródło: fakt.pl

Najbliżsi Jerzego Stuhra apelowali także o uszanowanie prywatności. Ujawnili również, że najbliższe dni będą decydujące – jeszcze nic nie jest przesądzone i nie wiadomo, kiedy 73-letni aktor będzie mógł wrócić do domu.

Trzymamy kciuki za to, by Jerzy Stuhr jak najszybciej doszedł do siebie i mógł cieszyć się czasem spędzanym z najbliższymi.

Przypomnij sobie o… GDAŃSK: W TYCH MIEJSCACH NIE BĘDZIE DZISIAJ WODY. JEST NOWY KOMUNIKAT Z WODOCIĄGÓW

Jak informował portal Życie: TOMASZ KAMMEL POSTANOWIŁ W NIEZWYKŁY SPOSÓB UCZCIĆ URODZINY MAMY. ZAPAMIĘTA TO NA DŁUGO

Portal Życie pisał również o… ZŁE WIEŚCI DLA WIELU POLAKÓW. KOLEJKI DO SANATORIÓW NIE ZMALEJĄ AŻ DO POŁOWY WAKACJI. O CO CHODZI