Kinga Rusin już od lat pojawia się na ekranach, prowadząc program śniadaniowy „Dzień dobry TVN”. Teraz, gdy Piotr Kraśko ogłosił, że odchodzi z produkcji, dziennikarka skomentowała sprawę w taki sposób, że jej fani zaczęli się niepokoić, czy będą ją jeszcze mogli oglądać na antenie TVN. Co napisała?

Czy Kinga Rusin odejdzie z „Dzień dobry TVN”?

Piotr Kraśko zrezygnował z roli prowadzącego śniadaniówki ze względu na to, że będzie miał inne obowiązki – jak podają media, będzie nowym prowadzącym „Faktów” w TVN w zamian za Justynę Pochanke.

Kinga Rusin i Piotr Kraśko. Źródło: Instagram
Kinga Rusin i Piotr Kraśko. Źródło: Instagram

„To wielki zaszczyt dołączyć do tak fantastycznej ekipy, którą od lat szczerze podziwiam. Wierzę, że to początek niezwykłej zawodowej przygody i najwspanialszego dziennikarskiego wyzwania” – skomentował główny zainteresowany, cytowany przez portal Plejada.pl.

Te informacje zostały potwierdzone przez Katarzynę Issat, która jest szefem ds. Komunikacji Korporacyjnej TVN Discovery Polska.

„Piotr Kraśko dołącza do zespołu Faktów TVN i TVN24. W związku z nowymi obowiązkami będzie musiał ograniczyć aktywności w innych redakcjach. Redakcja "Dzień dobry TVN" pracuje w tej chwili w trybie wakacyjnym. O składzie zespołu prowadzących nasz program śniadaniowy poinformujemy bliżej nowego sezonu” – wspomniała.

Kinga Rusin i Piotr Kraśko. Źródło: Instagram
Kinga Rusin i Piotr Kraśko. Źródło: Instagram

Nie trzeba było długo czekać na komentarz Kingi Rusin. Dziennikarka udostępniła stare fotki ze współprowadzącym programie, które zostały okraszone podpisem:

„Piotrek, Bracie! Teraz już mogę publicznie powiedzieć: gratulacje i powodzenia w "Faktach TVN"! To były wspaniałe wspólne cztery lata w "Dzień dobry TVN"! A takich zdjęć już więcej nie będzie...”

Jednak szczególnie niepokojący był koniec wpisu Kingi Rusin, który zaskoczył fanów.

„Nowe czasy, nowe wyzwania przed nami!” – zakończyła.

Kinga Rusin i Piotr Kraśko. Źródło: Instagram
Kinga Rusin i Piotr Kraśko. Źródło: Instagram

Internauci w komentarzach dopytują, czy ich ulubiona prowadząca w dalszym ciągu będzie występowała w popularnej śniadaniówce, jednak póki co Kinga Rusin w żaden sposób nie skomentowała sprawy.

Przypomnij sobie o… ZNANY POLSKI DETEKTYW Z POWAŻNYMI ZARZUTAMI. W SPRAWĘ ZAANGAŻOWAŁA SIĘ PROKURATURA, DO SĄDU TRAFIŁ AKT OSKARŻENIA

Jak informował portal Życie: MAŁOPOLSKA: KOLEJNE OGNISKO KORONAWIRUSA W WOJEWÓDZTWIE. SANEPID SZUKA UCZESTNIKÓW KONCERTU I PROSI O KONTAKT

Portal Życie pisał również o… JESIENIĄ ZAKOPAŁEM CAŁY POMIDOR W OGRODZIE. POKAZUJĘ, ŻE DOROSŁEM DO POŁOWY LATA