Anna Lewandowska i Robert Lewandowski to zdecydowanie jedna z najbardziej znanych polskich par, którą uważa się za niezwykle dobrany duet. Sportowe małżeństwo zdaje się żyć w idealnej harmonii.

Ania Lewandowska znana jest z bycia trenerką, ma ogromną pasję do sportu, a także pełno energii. Fanki były zachwycone – w obu ciążach wyglądała wprost przepięknie.

Obecnie Ania i Robert mają już dwie córeczki. Na co dzień mieszkają w swoim domu w Niemczech, gdzie spędzają większość czasu. Teraz para przebywa z dziećmi na zasłużonych wakacjach. Gdzie się wybrali?

Anna i Robert Lewandowscy wybrali się na zasłużony urlop

Rodzina Lewandowskich miała ostatnio sporo pracy. Dwa miesiące temu Ania i Robert przywitali na świecie swoją drugą córkę – Laurę. Z tego powodu mieli ręce pełne pracy. Nie tylko musieli się zajmować dwójką dzieci, ale także wciąż pracowali.

Rodzina Lewandowskich. Źródło: viva.pl
Rodzina Lewandowskich. Źródło: viva.pl
Rodzina Lewandowskich. Źródło: viva.pl

Robert Lewandowski w przeciągu ostatnich dwóch tygodni był pochłonięty grę na boisku. Zawodnik Bayernu Monachium musiał dograć z drużyną sezon 2019/2020, który został przerwany przez pandemię koronawirusa.

Gdzie przebywa popularna para?

Nie ma co się dziwić, że para marzyła jedynie o jednym – urlopie! W końcu Ania i Robert Lewandowscy mogli sobie odpocząć od natłoku obowiązków i wybrali się wspólnie z córkami na zasłużone wakacje.

Lewandowscy. Źródło: instagram.com
Lewandowscy. Źródło: instagram.com
Lewandowscy. Źródło: instagram.com

Para długo ukrywała jednak, gdzie spędzają swój urlop. Fani zgodnie jednak przyznali, że ich wakacyjny kierunek jest niezwykle uroczy. W ostatnim czasie wszystko okazało się jasne. Jak informuje portal SE.pl, rodzina Lewandowskich przebywa w Hiszpanii, a dokładniej na Majorce.

Urlop na pewno dobrze im zrobi. Tym bardziej, że od sierpnia Robert Lewandowski ponownie wróci na boisko w barwach Bayernu Monachium.

Lewandowscy. Źródło: instagram.com
Lewandowscy. Źródło: instagram.com
Lewandowscy. Źródło: instagram.com

To również może Cię zainteresować: PAWEŁ DELĄG OTWARCIE OPOWIEDZIAŁ O SWOIM ŻYCIU UCZUCIOWYM. „MOJE SERCE JEST ZAJĘTE”, JEGO UKOCHANA NIE CHCE SIĘ WYPOWIADAĆ

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: DAGMARA KAŹMIERSKA NIE KRYJE ZAFASCYNOWANIA ANTKIEM KRÓLIKOWSKIM. CO ŁĄCZY TYCH DWOJE? CZY KAŹMIERSKA ZAJMIE MIEJSCE KASI DĄBROWSKIEJ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: ZENEK MARTYNIUK ZNALAZŁ SIĘ W SYTUACJI NIE DO POZAZDROSZCZENIA. KIEDY SKOŃCZY SIĘ ZŁA PASSA KRÓLA DISCO POLO, O CO CHODZI