Jak podaje portal „Pikio”, Zenek Martyniuk, jako niekwestionowany król disco polo, cieszy się dużą liczbą obserwatorów w mediach społecznościowych. Do tej pory unikał publikowania postów tego rodzaju. Tym razem nie mógł postąpić inaczej.

Błaganie o pomoc

Zenek Martyniuk zmaga się w ostatnim czasie z wieloma problemami w obszarze życia prywatnego. Nie może spać spokojnie przez problemy syna Daniela, które skończyły się interwencją organów ścigania. Daniel trafił do aresztu, gdzie spędził kilka dni. Wyszedł po tym, jak Zenek Martyniuk wpłacił za nią kaucję.

Mimo własnych zmartwień, kiedy otrzymał apel o pomoc, nie mógł nie zareagować. Historia fanki tak go poruszyła gwiazdę, że poprosił o pomoc.

YouTube

O krok od śmierci

Nie wszyscy wiedzą, że Zenek omal nie otarł się o śmierć. Muzyk przez kilka dni skarżył się na silne bóle brzucha. Kiedy pojawiły się jeszcze wymioty, jego żona – pielęgniarka – postanowiła jak najszybciej zawieść go do szpitala. Tam podano mu zastrzyk przeciwbólowy i leki na zatrucie, po czym wypisano go do domu.

Diagnoza o zatruciu była jednak nietrafiona i jeszcze tego samego dnia konieczne było wezwanie pogotowia. W czasie badań okazało się, że Zenkowi Martyniukowi pękł wyrostek, przyczyniając się do zapalenia otrzewnej. Pomoc przyszła w ostatnim momencie. Być może dlatego tak chętnie włączył się w akcje pomocy małemu chłopcu.

Kuba potrzebuje pomocy

Gdy teraz dowiedział się o Kubusiu cierpiącym na rdzeniowy zanik mięśni, nie zamierzał pozostać obojętny. Na jego profilu w mediach społecznościowych zamieścił apel o pomoc dla Kuby. Wystawił także na licytację płytę winylową z autografem.

Pieniądze zbierane są na lek dla Kuby Suchodoła z Hajnówki. 21-miesięczny Kuba nie będzie bez niego mógł przełykać. Lekarze zdecydowali o wprowadzeniu terapii genowej, ale jej koszt to 10 mln zł. Do tej pory udało się uzbierać dopiero 15 proc. potrzebnej sumy.

POMÓŻMY KUBUSIOWI --------------------------- Kochani, Kubuś z Hajnówki potrzebuje naszej pomocy! Pomóżmy mu wszyscy...

Posted by Akcent Polska on Friday, July 10, 2020

Odpowiecie na apel rodziców chłopca?

To też może cię zainteresować: Zenon Martyniuk przechodzi dziś przez prawdziwy dramat. Ta sytuacja przysporzyła mu sporo stresu. O co chodzi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Adam Małysz wydał ważne oświadczenie. Chodzi o jego stan zdrowia

O tym się mówi: Ważne informacje dla kierowców. Już jutro 11 lipca 2020 wejdą w życie nowe przepisy. O co chodzi