Kiedy „Big Brother” po raz pierwszy pojawił się na antenie telewizji TVN, podbił serca Polaków. Miliony widzów przed telewizorami z wypiekami na twarzy śledziła losy zamkniętych w Domu Wielkiego Brata uczestników.

Od tamtej pory wszystkie programy typu reality show stały się jedną z ulubionych telewizyjnych rozrywek. Uczestnictwo w tych programach okazało się na wielu prawdziwą furtką do kariery.

Co słychać u uczestników pierwszej edycji „Big Brothera”?

Manuela Michalak, dzięki uczestnictwie w pierwszej edycji popularnego reality show, zdobyła sławę w całej Polsce. Ludzie pokochali ją za szczerość, pogodę ducha i uroczy śmiech. Finalnie kobieta zajęła drugie miejsce w pierwszej edycji legendarnego show.

Po zakończeniu pierwszej edycji Big Brothera Manuela otrzymała masę propozycji do sesji zdjęciowych oraz wywiadów. Kobieta zdecydowanie miała wtedy swoje „5 minut” w show biznesie.

Manuela jest obecnie liderem sprzedaży i menadżerem zespołu w branży inwestycyjno-ubezpieczeniowej. Ponadto kobieta otworzyła swoje biuro, gdzie zajmuje się dystrybucją suplementów zdrowia.

Manuela Michalak. Źródło: viva.pl
Manuela Michalak. Źródło: viva.pl
Manuela Michalak. Źródło: viva.pl

Karolina Pechniewicz była uczestniczką pierwszej polskiej edycji znanego i lubianego show "Big brother". Karolina weszła do domu wielkiego brata w 2001 roku.

Uczestniczka znalazła się w pierwszej dziesiątce najlepszych uczestników. Opuściła dom jako 7.

Karolina na codzień nie mieszka w Polsce. Kobieta postanowiła ułożyć sobie życie w Wielkiej Brytanii. Jak podaje Super Express, kobieta praktycznie sie nie zmieniła. Wciąż widać w niej tę samą karolinę co prawie 20 lat temu.

Karolina pracuje w jednym z brytyjskich szpitali, gdzie zajmuje się tłumaczeniami. Jej hobby o malarstwo.

Karolina Pechniewicz. Źródło: kultura.onet.pl
Karolina Pechniewicz. Źródło: kultura.onet.pl
Karolina Pechniewicz. Źródło: kultura.onet.pl

Niektórych z nich nie ma już wśród nas

Niestety nie wszyscy uczestnicy pierwszej edycji „Big Brothera” mogą cieszyć się sławą, niektórych już z nami nie ma.

Jedną z uczestniczek była Anna Baranowska. Kobieta jako pierwsza opuściła dom Wielkiego Brata. Mimo to, kobieta zapadła w pamięć widzów i zyskała ogromną popularność.

Anna, po opuszczeniu programu zdecydowała się nie brnąć w świat show biznesu. Glosy o celebrytce ucichły, aż do 2007 roku, kiedy to Anna – w nie do końca jasnych okolicznościach - zmarła w 2007 roku.

Jak się okazuje, ciało kobiety znalazł jej partner. Anna Baranowska zmarła we własnym mieszkaniu, w którym to jak donosiły wówczas media, została wcześniej napadnięta i pobita. Media spekulowały także, jakoby Baranowska zmarła z wyniku zatrucia alkoholem. Niestety, do dziś przyczyny jej śmierci są dla mediów niejasne.

Anna Baranowska. Źródło: se.pl
Anna Baranowska. Źródło: se.pl
Anna Baranowska. Źródło: se.pl

6 grudnia w mediach pojawiła się smutna informacja o tragicznej śmierci Janusza Dzięcioła, uczestnika pierwszej edycji rozrywkowego show - "Big Brothera". Mężczyzna zginął na przejeździe kolejowym pod Grudziądzem.

Dzięcioł niespodziewanie wjechał na tory i zderzył się z pociągiem. Informacja o tym wypadku wstrząsnęła całym światem mediów.

Janusz Dzięcioł zyskał popularność dzięki programowi "Big Brother". Mężczyzna po zakończeniu nagrań nie zrezygnował jednak z życia publicznego. Dzięcioł został posłem na Sejm oraz szefem straży miejskiej.

Janusz Dzięcioł. Źródło: fakt.pl
Janusz Dzięcioł. Źródło: fakt.pl
Janusz Dzięcioł. Źródło: fakt.pl

To również może Cię zainteresować: PAWEŁ DELĄG OTWARCIE OPOWIEDZIAŁ O SWOIM ŻYCIU UCZUCIOWYM. „MOJE SERCE JEST ZAJĘTE”, JEGO UKOCHANA NIE CHCE SIĘ WYPOWIADAĆ

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: DAGMARA KAŹMIERSKA NIE KRYJE ZAFASCYNOWANIA ANTKIEM KRÓLIKOWSKIM. CO ŁĄCZY TYCH DWOJE? CZY KAŹMIERSKA ZAJMIE MIEJSCE KASI DĄBROWSKIEJ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: ZENEK MARTYNIUK ZNALAZŁ SIĘ W SYTUACJI NIE DO POZAZDROSZCZENIA. KIEDY SKOŃCZY SIĘ ZŁA PASSA KRÓLA DISCO POLO, O CO CHODZI