„M jak miłość” to serial, który pokochały setki tysięcy telewidzów. Z zaangażowaniem śledzą oni losy bohaterów produkcji oraz czekają na nowe odcinki.

Teraz, podczas wakacji, gdy telewizja przechodzi przez tzw. sezon ogórkowy, zazwyczaj na antenie różnych stacji trzeba zadowolić się powtórkami ulubionych seriali oraz filmami. Jednak widzowie mogą już cieszyć się na nowe, jesienne odcinki produkcji, których są fanami, i zastanawiać się, jak potoczy się akcja.

Co będzie działo się w nowych odcinkach „M jak miłość”?

W sieci aż zawrzało, gdy miłośnicy serialu zaczęli domyślać się, co scenarzyści przygotowali dla nich w kolejnych odcinkach. Wszystko dlatego, że takiego biegu wydarzeń nie spodziewał się nikt.

"M jak miłość". Źródło: Instagram
"M jak miłość". Źródło: Instagram

Emocje wzrosły po opublikowaniu postu na Instagramie serialu. To właśnie tam ekipa pokazała zdjęcie Joasi (którą gra Barbara Kurdej-Szatan) pochylonej nad testem ciążowym. Jak podaje Onet, w komentarzach fani serialu zaczęli burzliwą dyskusję, kto będzie ojcem dziecka.

Bardzo szybko poznali odpowiedź na nurtujące ich pytanie – o ile nie jest to żartobliwe stwierdzenie. Okazało się, że wypowiedział się sam Sławek Uniatowski, grający Leszka – jednego z mężczyzn próbującego podbić serce Joasi.

„Leszek się postarał i ma!” – brzmiał napisany przez niego komentarz, który dał do myślenia telewidzom. Oznaczałoby to, że to właśnie jego serialowy bohater będzie ojcem.

"M jak miłość". Źródło: Instagram
"M jak miłość". Źródło: Instagram

Fani nie są pewni, czy komentarz aktora jest żartem, czy istotnie, to jego bohater zostanie ojcem dziecka Joasi. Jeśli napisał prawdę – ciekawe, jak zareaguje na to Michał.

To emocjonujące wydarzenie to tylko jeden z powodów, dla których telewidzowie już nie mogą doczekać się jesieni.

Przypomnij sobie o… ZDUMIEWAJĄCA SYTUACJA GWIAZDY SERIALU „NA DOBRE I NA ZŁE”. RODZINA AKTORA ZOSTAŁA BEZ GOSPODARSTWA, JEST APEL O POMOC

Jak informował portal Życie: PAŃSTWOWA KOMISJA WYBORCZA PODAŁA OFICJALNE WYNIKI WYBORÓW PREZYDENCKICH. JAKIE POPARCIE UZYSKALI KANDYDACI

Portal Życie pisał również o… WYSZŁA NA JAW PRAWDA NA TEMAT DAGMARY KAŹMIERSKIEJ. JAKA KOBIETA JEST NAPRAWDĘ